mosoj

Kde najít živou vodu ?

Síly ubývají. Vlastní zkušenost.

Odpovědi
Dagmon

Mosoj, „živou vodu“, jako je v pohádce, tak tu nenajdeš. Ale můžeš hledat v sobě. Z vlastní zkušenosti mohu napsat jen jediné. Když jsem se cítila špatně a byla na pokraji sil, zaměstnala jsem svůj mozek nějakou prací, nad kterou jsem musela přemýšlet. To odvedlo mou pozornost od vlastního roznimrávání sebe samé.....

hanulka11

Nemáš zkušenost s ionizátorem? Hodně jsem o tom četla, ale bohužel vlastní zkušenost nemám

Braník

v hospodě už nemají?jakou živou vodu máš na mysli?
ta ze zlatovlásky je už všechna fuč,musíš hledat jinej pramen

pusinka50

Nechci, aby to vyznělo fádně, ale co zkusit trochu cvičit a posilovat, aby se svaly posílily, nebo aspoň 3× týdně hodinku rychlé chůze, tím pádem nejen fyzicky se budeš cítit líp, ale tím pohybem se ti i zvýší hladina hormonu serotoninu v mozku a začneš se cítit i psychicky líp?

manykerka

Možná tak v akvárku na rybičky…

anonym

TADY: Jan 7.38, Jan 4.10, Zjevení 22.1, Jeremiáš 2.13, – Nebo se spokojíš s nějakou chabou bezcennou náhražkou??? Napiš!