IvaHrncirova

Máte zkušenosti s vodou redukovanou vodíkem?

Nazdárek, tak jsem dozvěděla o www.wasserlan­geleben.cz a velice mě to zaujalo, máte s tím někdo další zkušenosti? A jaké? Chtěla bych co nejvíce informací o tomto produktu, jelikož mě velice zaujal a ráda bych ho začala užívat, četla jsem na to spoustu dobrých recenzí a že to zabralo!

Nejlepší odpověď
mosoj

Když se něco redukuje tak se zároveň něco oxiduje . Jedno bez druhého neexistuje. Co se v té vodě oxiduje.
Redox potenciál existuje to ano, ale co teprve teprve CHSK, BSK, TOC.
To musí být přímo živá voda.
A já pořád proč jdou ze mně pořád plyny. Ještě jsem ale nevzlétl.

Další odpovědi
Emefej

Věř a víra tvá tě uzdraví. Z chemického hlediska je voda redukovaná vodíkem absolutní nesmysl. Jedinou složkou vody, která se může redukovat, je vodík, ale ten se vodíkem redukovat nedá, i kdyby to teoreticky bylo možné, tak opět vznikne voda a vodík. Kdybychom to zapsali ve formě chemické reakce, tak to bude vypadat takto:

H2O + H2 = H2O + H2

Na levé straně rovnice jsou stejné složky jako na straně pravé, co by na tom mělo být tak zázračného? Celé je to šarlatánství a pokus o okradení nevědomých lidí.

Kelt

Zkušenosti nemám, ale když se udělá reklama na cokoli, a zvolí se správný atraktivní název a přidají nějaké odborné termíny, tak se zboží výborně prodává. Stačí pár recenzí, spokojených lidí atd.
http://www.pohary-bauer.cz/zdravi-imunita/aqua-stamina

anonym

„Hadí olej“…
Netroufám si tvrdit, že je tato (a podobné) howěziny neškodné, rozhodně nejsou prospěšné – a, upřímně, z marketingových bludů jsem se mnoho nedozvěděl (kromě toho, že tak báječný všelék tady od dob Hippokratových a Galénových nebyl).

Milan8911

Zkuste se podívat na www.cena-vody.cz, je tam vše o vodě, její složení atd… možná to tam najdete