Máte zkušenosti s vodou redukovanou vodíkem?

Nazdárek, tak jsem dozvěděla o www.wasserlangeleben.cz a velice mě to zaujalo, máte s tím někdo další zkušenosti? A jaké? Chtěla bych co nejvíce informací o tomto produktu, jelikož mě velice zaujal a ráda bych ho začala užívat, četla jsem na to spoustu dobrých recenzí a že to zabralo!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když se něco redukuje tak se zároveň něco oxiduje . Jedno bez druhého neexistuje. Co se v té vodě oxiduje.
Redox potenciál existuje to ano, ale co teprve teprve CHSK, BSK, TOC.
To musí být přímo živá voda.
A já pořád proč jdou ze mně pořád plyny. Ještě jsem ale nevzlétl.

Další odpovědi:

Stříbrný

Věř a víra tvá tě uzdraví. Z chemického hlediska je voda redukovaná vodíkem absolutní nesmysl. Jedinou složkou vody, která se může redukovat, je vodík, ale ten se vodíkem redukovat nedá, i kdyby to teoreticky bylo možné, tak opět vznikne voda a vodík. Kdybychom to zapsali ve formě chemické reakce, tak to bude vypadat takto:

H2O + H2 = H2O + H2

Na levé straně rovnice jsou stejné složky jako na straně pravé, co by na tom mělo být tak zázračného? Celé je to šarlatánství a pokus o okradení nevědomých lidí.

Bronzový

Zkušenosti nemám, ale když se udělá reklama na cokoli, a zvolí se správný atraktivní název a přidají nějaké odborné termíny, tak se zboží výborně prodává. Stačí pár recenzí, spokojených lidí atd.
http://www.pohary-bauer.cz/…

"Hadí olej"...
Netroufám si tvrdit, že je tato (a podobné) howěziny neškodné, rozhodně nejsou prospěšné - a, upřímně, z marketingových bludů jsem se mnoho nedozvěděl (kromě toho, že tak báječný všelék tady od dob Hippokratových a Galénových nebyl).

Zkuste se podívat na www.cena-vody.cz, je tam vše o vodě, její složení atd... možná to tam najdete

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.