fandosaurus

Kde mohu koupit jíl ?

Sháním obyčejný jíl . OBI ani podobné řetězce ho nemají, Google nabízí pouze jíl na kosmetiku, tušíte někdo ?

Odpovědi
elkon

Co třeba tohle: https://www.pro­fistavba.cz/kam­narsky-jil-mm-suseny-mlety-d2699/?var=27­88&gclid=Cj0KCQjwzYG­GBhCTARIsAHdMTQy­EojLs5rvxnHQ1O­eiqX7dUddpsoc­MByGB39k0RsGH2zl­VQMw4ho8AaAj_6E­ALw_wcB

Kelt

Zkus stavebniny, nebo hrnčíře a takové umělce. Možná se to někde těží, takže lomy a pod. Je Jílové u Prahy, takže tam y mohl být tak jíl. A možná květinářství, zahradnictví, ti by mohli poradit. Jílů je mnoho druhů, používá se na keramiku, tak kontaktuj nějaké keramické závody.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.