Filip84

Kde mají lidé souložit, když ve vlastním bytě tím mohou vzbudit veřejný pohoršení?

Tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-hlasity-sex-po-22-hodine-v-panelaku-bran-jako-ruseni-nocniho-klidu?_fid=ksvy jsem se dozvěděl, že souložením ve vlastním bytě v paneláku mohou mírumilovný pracující vzbudit veřejný pohoršení.

Nevím sice, kterak lze ve vlastním bytě vzbudit veřejný pohoršení prakticky čímkoli. Ano, i ve vlastním bytě lze spáchat zloskutek veřejně, třeba výtržnictví mne jenom tak per illustrationem a rychle napadá, to ano, tak jako theoreticky spíš než prakticky. Ale veřejný pohoršení?

To snad jenom v ruský коммунальная квартира, коммуналка, ale tam taky dupal kámen cihlu za Lenina, za Stalina, za Chruščova, Gorbačova i za Putina a jist jsem sobě tím, že nikdy státní erár soudruhy nepopotahoval za to, že v komunálce ve vší počestnosti souložili na rozvrzaný posteli s pružinovou matrací; okamžitě se mi vybavilo Kino Стиляги (2008).

Tak co: kde mají mírumilovný pracující souložit, když ve vlastním bytě tím mohou vzbudit veřejný pohoršení? 😃👌

P. S.: V Rusku si jde skrze soulož také „vyjednat“ lepší cenu na byt, občas – https://life.ru/p/1172210

A na obrázku je památkově chráněný dům s komunálními byty na 25 Lenin Avenue, Medyn, Kalužská oblast, RF.

Nejlepší odpověď
Savier

V práci, ve škole atp.

Zajímavá otázka. Jo a jsem rád že jsi zpět! :)

Další odpovědi
da ny

Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka.

Když se nechovají doma hlučně, už kvůli dětem a jsou bezohlední k nim i sousedům,
Tak aˇ%t si nechají „zajít“.
Pokud se někdo páří, jako řvoucí paviáni, v okně, na balkoně/lodžii.
Na postel s kovovými nohami na dlažbě, čl plovoucí podlaze.
S pelestí, mlátící do sousedovy zdi. S otevřenými okny ap. Ať jde souložit,
třeba do opičího pavilonu.
Chová se hůř než dobytek, měl by chodit někam do přírody 😉
Nebo zalézt do kanálu 😉
Prostě, jen nerušit a neobtěžovat okolí. Sobectvím a bezohledností.

V Itálii dostanete pokutu i za močení do mísy ve stoje po 22. hodině, do 6. ráno.
V každém hotelu, penzionu, budete za nevycválaného „Neandrtálce“.
V panelácích se bere ohled na sousedy.

led

Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka.

Pokiaľ svojim konaním neobmedzujú svojich susedov v ich právach na ticho, kľud a slušnosť nič im v tom nebráni
Možno to prekáža nanajvyš pani Rafikovej (Pani (Serafína) Rafíková z diela Janka Jesenského: je staršia žena, manželka podsudcu, ale plná života. Žije si tak, ako sa jej páči. Základná vlastnosť: klebetnica, nepracuje – len klebetí. Nie je pracovitá).

aliendrone

Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka.

Ač můj neutuchající optimismus ohledně všelijakých očekávání je ohromný, tak přeci jen menší, než ten tvůj. Který bez uzardění mohu označit za BEZBŘEHÝ. 😉 🙂

Nedá moc práce dát si pár věcí do souvislostí. Např. pářící se lidé produkují NÁSOBNĚ větší uhlíkovou stopu (než ti v klidu ležící/spící). To přirozeně nevyhnutelně povede k ekologické REGULACI ze strany bruselské diktatury, následnému ZPOPLATNĚNÍ kopulace a potažmo v konečném důsledku k úplnému zákazu sexu (ten ovšem nelze reálně vynutit [podobně jako prohibici – zákaz požívání alkoholu], ale LZE ho zahnat do ilegality)! 😕

Systém vydělá na poplatcích za sex (bude co promrhávat a rozkrádat) a ještě se tím vyřeší tvá otázka. Jak (s)prosté. 🙂

BTW – nejsem účastníkem této konference, nicméně NECHCI tučňáka, nýbrž stonožku! Ta má výhodu – než roztáhne všechny nohy, tak v klidu usneš a vyspíš se. Nač se unavovat, no ne? 😉 😁:-D
ERGO – KDE JE anketní možnost „jiná odpověď“?! 😄

Rokio

Nesouložit.

Nesouložit mezi 22 hodinou a 6 hodinou.

Bortolo

Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka.

Zavřít dveře, zatáhnout závěsy, zhasnout světla a ideálně si pořídit a postavit protihlukové stěny. Pak se mohou lidé oddávat sexu i během tzv. nočního klidu.

Filip84

Savier: Ve škole, v práci, atp., by to nemuselo dopadnout úplně nejlíp, mohlo by to dopadnout, jako ve filmu Černí baroni (1992), jak to mjr. Haluška Terazky „boha jeho, zase jebú!“, a pak „protože vy jste souložil kdy? Vy jste souložil v pracovní době!“ 😆

led

Rovnako aj označenie adresy domu v snímku „na americký spôsob“ miesto v českom jazyku je chabou ukážkou vášho myslenia.

led

Filip84,
prosím prepáčte chybu v diskusnom príspevku „Rovnako aj označenie…“: je adresovaný vám, užívateľovi Filip84.

Filip84

Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta: Ty se, laskavě, „zdrž hlasování“, poněvadž jsi nikdy žádnou babu, nebo chlapa, neměl, ne tak, abys s nimi tělesně obcoval, tak: 🤐, víš co! 👌😈

led

Filip84 komentovanie príspevku použitím prekladu do španielčiny miesto textu v jazyku zrozumiteľnom prevažnej väčšine ľudí žijúcich v ČR je vlastné zneuctenie hodnotenie svojho príspevku. Nie je to ani vtipné, skôr urážlivé nielen pre samotného adresáta.
česky pre väčšinu užívateľov: " Don Rokio z Kauflandu a Znojma, předseda Československého klubu autistů a patron přechodů pro chodce a kontrolor automatů na kávu a mincovní lupič vozíků a majitel plochého a pomalého tabletu
Zhadzuje to úroveň vášho príspevku.

Filip84

Český ekvivalent by byl: Pán Rokio z Kauflandu a Znojma, předseda Československýho kubu autistů, patron přechodů pro chodce, kontrolor automatů na kávu, loupežník penízů z vozejků a vlastník jednoho pomalýho placatýho tabletu. 🤦🏽‍♀️

To je překlad, jak „kolegové policie už na tom pracuje“, nebo „Ahoj, já jsem Helmut, opravář komínu!“ 🤦🏽‍♀️

led

Filip84, no vidíte česky viete. Tak skúste písať česky a nie španielsky

Filip84

led: Mne to vážně nezajímá, jo? Nezajímá, jednoduché. 🙄 Já nejsem dítě ve škole, ano? 👿

Filip84

led: Beru na vědomí. Ale, ani v nejmenším, mne Tvůj názor nezajímá, bez urážky! 🤷🏽‍♀️😃

A, jen tak mimochodem, je to parodie na toto: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ytvwN1Ut3LY, čas 07 25: Don Rodrigo de la Silva y Montego de Santísimo y Durango de la Burgos y Barrique del Castro la Grande de Velázquez de Lara y Huerta.

Náš smysl pro humor, zjevně, není kompatibilní. To bejvá, oproti Tobě, já se s tím naučím žít! 👌😆

Savier

Nemyslím si. Mě Filipovi přezdívky baví… Navíc jsou výstižné! :D