Kde koupit vodu Voss nebo Fiji?

Nejlepší odpověď
sara-sara

Pokud jde o Prahu, vodu Voss jsem naposledy (a pouze) viděla v obchodě Enter v ulici 28. října. To už je ale zhruba rok zpátky, takže nemůžu jistě tvrdit, že je tam stále k dostání :)
Vodu Fiji do ČR dováží firma mého otce, tak se zeptám a dám Vám vědět :)
Doplňuji:
Tak vodu Fiji si můžete koupit přímo na stránkách zmíněné firmy ---

http://www.up­b.cz/portfoli­o/shop/33-Voda/50-Fiji

--- ale buď balení po 24 1/2l lahvích nebo 12 1l lahvích. Jednotlivé kusy můžete zakoupit přímo ve firmě (Nad Vodovodem 32, Praha 10, od 1. dubna se ale stěhuje na jinou adresu) …jinak v Makru ji prý prodávají stále, pak také ve vybraných obchodech Billa, teď ale bohužel nevím ve kterých konkrétně.

…mimochodem, osobně bych upřednostnila Fiji, nedávno se provalilo, že dost drahá voda Voss, údajně nejčistší voda světa, z ledovce, je ve skutečnosti z vodovodu .)))

Další odpovědi
ReHu

Voss jsem viděla v Makru. Fiji také. Ale loni.

George25

na internetu nebo v supermarketu

lola

Rozhodně v Makru,tam mají obě a budou,za lepší cenu,než v obchodě. Pokud jde o Prahu,tak jsme jí prodávali v Culinarii u Uhelného trhu. Mají tam téměř všechno zahraniční zboží,ale za zahraniční ceny. Více na culi@shop.cz