leonessa

Nevíte, kde je Praze mlékomat?

Koukala jsem na mapu mlékomatů a vyšlo mi, že by byl už jen jeden, a to na Míráku. To se mi nechce věřit, že by byl jen tam. A taky jsem se chtěla zeptat, jestli si myslíte, že mléko v mlékomatech je od krav z velkochovů nebo jak to asi vypadá tam, kde se dojí to mléko? Je to přímo od soukromníků?

Odpovědi
anonym

http://www.no­veinspirace.cz/new­s/mlekomat-v-praze/

Dochy

Pokud se nepletu tak je jeden na zličíně na parkovišti před tescem (tesco – ikea). Alespoň tak 3m zpátky jsem ho tam myslím ještě viděl
(teda správně jsou to možná Stodůlky, pro mně je to Zličín podle metra)

jstastny

Pokud vím, tak jeden je (nebo aspoň byl) na Karláku.

ahold

Holešovická tržnice, hala č. 21.

Lamalam

Jak píše jstastny, jeden býval na Karláku, ale už tam není.