Gestas

Proč je v ČR tak drahá voda?

Odpovědi
Kryšpín

Zahraniční společnosti nejsou v české kotlině k vůli charitě, ale k vůli rejžu, jsme vazalové soukromých vodohospodářských společností, stát z toho má minium, hlavně že je prodal. Jinak máme dražší vodu než Izrael.

Lamalam

Majitelé vodárenských společností přece musí z něčeho uživit rodinu.

mosoj

Ze stejného důvodu jako jsou v česku nejdražší telefonní tarify.

hapiky

Protože nás úředníčkové zaprodaly za kus žvance.