Vercule

Kde koupit kvalitní elektrokolo?

Ahoj, potřebuji poradit s výběrem elektrokola. Protože tomu moc nerozumím, ráda bych zašla někam na prodejnu, kde budou ochotni mi poradit. Kupovat takovou věc online se bojím. Můžete mi doporučit nějaký ověřený obchod?

Odpovědi
michalds

Záleží, kde bydlíš. Známý na jižní Moravě kupoval kolo v Haibike a je spokojen.

elkon

Nejlépe s koupí kola poradí v prodejně, kterou vlastní některý bývalý cyklistický závodník, je jich po republice dost. Ne nějaké Obchodní centrum, nebo třeba smíšené zboží a pod.

Pepa25

Nelze říct, protože není uvedeno město. Nejstarší prodejce elektrickch kol je zřejmě ekolo.cz s kamennou prodejnou v Ruzyni u okruhu a letiště: https://ekolo.cz/o-ekolo-cz Ale dnes el. kola prodávají všude možně.

Mirushka90

Ahoj, podívej se na https://els-moto.cz/. Dá se u nich sehnat super elektrokolo za dobrou cenu a před koupí si u nich můžeš vše pořádně vyzkoušet. Ochotně ti poradí a nabízí i vlastní servis, takže kdybys něco potřebovala po tom, co kolo koupíš, můžeš se na ně obrátit.