led

Může motokolo tj, kolo s benzínovým motorem a elektrokolo tj.kolo s elektrickým motorem jezdit po cyklostezce?

Může motokolo a elektrokolo jet (na motorový pohon) v místech povoleným pro kola a se zakázaným pohybem motorových vozidel?
Doplňuji:
nemyslím babetu a podobná motokola, ale kola s přídavním motorem

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud dané kolo splňuje legislativní podmínky pro elektrokolo (motokolo), pak jde o kolo – a tedy na cyklostezce, samozřejmě, jezdit smí…