Potřebuji na elektrokolo ŘP?

Nejlepší odpověď
iceT

Q: Aby bylo možné jezdit na silnici, musím elektrokolo nějak registrovat nebo přihlašovat?
A: Ne. Elektricky asistované kolo je z pohledu Silničního zákona klasickým bicyklem, musí proto pouze splňovat podmínky dané Vyhláškou Ministerstva dopravy 341/2002 Sb., jako je povinná výbava (instalace odrazek), osvětlení pro jízd u za snížené viditelnosti, existence výrobního čísla a také podmínky Evropské normy (EPAC EN 15194), která definuje jmenovitý výkon motoru do 250W, maximální asistovanou rychlost 25 km/h a váhu elektrokola do 40 kg. Vše z toho naše elektrokola (narozdíl od většiny nabízených strojů na trhu) bez problémů splňují.

Další odpovědi
jahudka_vlm

Ve firmě kde se toto vyrábí jsem i pracovala a vím, že nepotřebujete, snad teď to není jinak.

hanny 2

Nepotřebujete.

anonym

ne pokud to nema 49ccm a vice

Jiří Sova

Jaký největší dojezd elektro kola mohu očekávat? co jsem četl, tak baterie jsou pořád lepší, tak s tím by se měl zvyšovat i dojezd elektro kol nepletu se?

Renikled

To záleží, kolik jste rozhodnutý do elektrokola investovat, bez problémů můžete koupit elektrokolo s dojezdem 160 km za cenu okolo 40 tisíc, takové kolo jsem kupoval já. Jaké kolo hledáte? do jakého terénu?

Jiří Sova

Hledám ideálně kolo do 50 tisíc korun, jaké jste kupoval vy? odkud? a jakou značku? jak silnou baterii má kolo?

Derrynka

Mrkni se na els-moto. Tam mají nabídku super a do této ceny se se skvělými vlastnostmi ekola parádně vejdeš.

Renikled

Potom doporučuji se podívat na eshop fitham .cz, kde bez problémů koupíte elektro kolo s tímto dojezdem. Mají tam teď za 45 tisíc trekové elektro kolo, které má silnější baterii, a dojezd až 160 km.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.