Rokio

Kde bych se mohl hlásit na pozici kamikaze?

Kamize byly považovány některými lidmi za hrdiny.

Nejlepší odpověď
elkon

Ve „cvokhausu“.

Další odpovědi
da ny

To netuším 😉
Japonské a němeské, letecké jednotky, pracují na jiném principu.
Také netuším jak jste jazykově vybyven. Takovou pracvní poizici v těchto zemích, sotva najdete.
Je to věc jedinců a ti jsou po celém světě. Mezi muslimy je jich také dostatek.
Pokud otázka nespadá do kategorie „Zábava“, svěřte se, třeba psychiatrovi.

Pokud chcete být jako vítr, pracovat, jako tajfun, zkuste jiný obor.
Pilotem už asi nebudete.
Člověk nemusí být hrdina. pokud se jím chcete stát, zvažte své
možnosti a schopnosti, v jakém odvětví/oboru, se prosadíte.
😉
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kamikaze#Na­sazen%C3%AD_ka­mikaze

aliendrone

Zbytečný dotaz, ale chápu, že je nad tvé možnosti to pochopit. Tzv. „božský vitr“ byl typ tzv. „speciální útočné jednotky“, které formovalo především námořnictvo japonského císařství (Dai-Nippon kaigun), později i armáda téhož (rikugun) před koncem 2. sv. války. Konkrétně šlo o letce/piloty sebevrahy.

Je fuk, jestli je budeš považovat za fanatiky, blázny či cokoliv jiného. Podstatné je to, že do sebevražedného letadla NEPUSTILI DEBILY, takže bys neprošel. Smůla, především pro nás zde. Možná tě to udiví, ale ač bych ti moc rád zamával na poslední cestu, tak v reálu bych se nezúčastnil (je jasné, že bys způsobil katastrofu ještě na vlastním letišti a u toho být nemusím).

Nebuď smutný, pořád máš šanci u Volodymyra jako rychloprůzkumník minových polí (jsou tam miny nebo ne?) – SLÁMA UKRAVÍNA! 😂😂😂

Africanus

Proč sem postuješ takový blbosti?