Rokio

Kde by šel sehnat výrobek s takovým obalem?

Od kterého zboží je tento obal a kde by šlo pořídit? Ve kterém obchodě?

Nejlepší odpověď
Kepler

Třeba tady: https://www.mlsny­koutek.cz/3795,cz_­ko-ko-choco-200-g.html Je jich více variant, možná jsou i v některých supermarketech.

Další odpovědi
Ametyst

To je tmavá čokoláda s bublinkami vzduchu. Tahle je vyrobená na Ukrajině. Firma výrobce má i pobočky v Budapešti a na Litvě. Viděla jsem to prodávat v jedné pražírně kávy. Šikovný obchodník to může objednat.

marci1

Existuje tmavá i bílá čokoláda, náplní je vaječný koňak. 🙂