zzzzz

Může být falešný prášek na praní???

Koupila jsem si velké balení Arielu na bílé, je nějaký divný, moc nevoní, špatně pere a obal je podezřele tenký. Ariel si kupuji už roky a obal byl vždy hrubý a pevný, teď je to sice celkem pevný, ale tenký sáček. Koupila jsem to v Kauflandu, ne na nějaké tržnici, tak nevím. Myslíte si, že to může být padělek???

Nejlepší odpověď
terry

To si piš, že může.
Před cca 2 lety? to tu bylo taky. Možná ještě najdu článek.

Další odpovědi
hanulka11

nekupuji v Kauflandu prášky na praní -neposoudím to, ale podle toho co píšeš jak nejsi spokojená asi to bude pochybná kvalita – dneska napodobí" výrobci "vše a pak mohou dát výbornou výhodnou cenu – není-liž pravda , na takových věcech není radno šetřit
Doplňuji:
těch článků je na netu víc
http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/exkluziv­ne-falesny-ariel-v-hypermarketech.html
zadej si falešný ariel a přečti si

pusinka50

Je to samozřejmě možný. záleží na výrobci a dodavateli. Chce si to přečíst na obalu všeho, s čím jsem spokojená, kdo je výrobce a kdo dodavatel.
Dnes jsem si šla do Datartuu např. koupit kulmu jako náhradu za ETU, kde se přetočil drát a vypálili se příliš krátké uhlíky. MĚSÍC jim trvalo, než přišli na to, že se jim oprava nerentuje a vrátili mi peníze. Tak dnes stojím nad regálem kulmofénů a radím se s prodavačkou a jak tak obracíme i ty drahé zahraniční kulmofény Philips, Remington atd. za 1.500 Kč, tak nevěřím svým vlastním očím, je na nich vyraženo Made in China. No, vzala jsem si znovu ETU za 499 Kč, jakou jsem vracela pro poruchu, neb na ní Made in China vyraženo nebylo, ikdyž se v Číně dělá. Zítra jí chci jít vrátit. Znovu stejný problém a to kroutící moment u držadla, šňůra se prostě nechce točit a tak se otáčením kulmy šňůra pouze kroutí jedním směrem až se zkroutí úplně a zničí se. Takže pozor. Studovat na výrobcích celý český překlad i ten malinkými písmenky! Dneska odhalili v pražské čínké tržnici SAPA falešné výrobky v hodnotě 2 miliardy korun??!!!
Doplňuji:
Nejsem rasista, ale jen v případě, když se ten člověk chová slušně, pracuje, živí rodinu. Když se jedná o šikmooký, který tady prodávají falešný napodobeniny zboží a prodávají všechno své zboží, i to, co mají schované pod podlahou a pod střechou, že to nejde dohledat na množství a cenu, čili z toho neplatí daně (pochybuju, že přikládají k daňovému přiznání miliony ruliček z pokladen) čímž ochuzují celý český stát, tak se ze mě rasista stává a vidím rudě. protože oni dovedou napodobit úplně úplně všechno, že to je k nerozeznání od pravé značky. Pamatuju je v r. 1980 kdy naklusali první vietnamčíci ve dvojstupu do Metrostavu Praha na stavbu metra a měli na sobě stejné tepláčky a bundičky, protože jsme jim je museli dát, sami na ně neměli peníze. Nejdřív posílali domů kola, pak motorky a teď si to vozí p.dele v zahraničních autech, která si koupili za ušetřené daně, které neplatí, vás z toho nebere čert???