oselik

Katastrofa!

Ahoj, chci se zeptat co by ste dělali , kdyby ste se najednou vzbudili pod troskami a všichni lidé okolo vás by byly mrtvý , neměli by ste jídlo , ani vodu ani oheň , co by ste dělali, kdyby před tím byla nějaká katasrofa?

Nejlepší odpověď
Casparek

Hledal bych jídlo, pití, střechu nad hlavou. Kdyby bylo hezky, šel bych do přírody (pokud by nějaká ještě byla) a snažil bych se dožít život. Možná by mě těšilo, že jsem poslední živý člověk na téhle planetě. A nebo by mě to děsilo? Nevím.

Další odpovědi
anonym

Nic,v tomhle se asi nic moc delat neda,hlavne proto ze,uz by mi to bylo fuk byla bych v tom stavu,kdy bych uz jen hledala hrabe na shrabovani listi.