Klarisa

Kastrace kočky

Psala jsem o kočece,že má červené bříško po kastraci,tak ho červené nemá,ale má místo toho bouli,tak se bojíme,že má kýlu.Jeden steh si ukousla,druhý jsme odstranili a ten třetí tam má.Máme jít na veterinu?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Boule může být sraženina, která zmizí sama-vstřebá se. Proboha proč odstraňujete stehy!!!??? Že si ho sama vykousne, je u zvířat tak nějak normální, ale proč VY??????
Opět na dálku těžko odpovědět a tudíž jděte na veterinu. Hlavně nezapomeňte říct, že ten steh jste odstranili vy, aspoň nebudu sám, kdo vám nadá.