kardiostimulátor

co to je kardiostimulátor?a k čemu slouží?

Odpovědi
Retko

Kardiostimulator je řístroj k srdeční stimulaci elektrickými impulzy.

Ja bych se ale zeptal jinak. Hehe. Tos mi pripomel. Viz moi dalsi otazku.

inspektorcz

KARDIOSTIMULATOR – je drobný strojek, který je složen s mikropočítače a baterie uzavřených v kovovém krytu a spojených elektodami ze srdcem. Dokáže nahradit chybějící impulzi a normalizovat frekvenci srdečního rytmu.