Pokročilý

Kam v tomto vedru s dětma?

Chceme si užít poslední horký týden, máme malé děti - 3 a 2 roky a vymýšlíme něco, co by se s nimi dalo v tomhle počasí dělat, něco zajímavého, někam vyrazit ale musí to být s ohledem na mě - jsem těhotná a v tomhle vedru preferuji spíš posedávání, polehávání, jinak se vždycky zadýchám jak lokomotiva. Na koupališti jsme byli včera, co jiného? Dík za tipy :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hrady a zamky? Tam byva prijemne - a pak treba posezeni v zahrade. Anebo zoo, to uz sice neni tak prijemne, ale deti to pobavi (alespon me vzdycky pobavilo, to az ted jsem zlenivel, ze nenavidim horka.).

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud umíte plavat, tak do bazénu, ale raději do vnitřního, ať jste ve stínu a pokud neumíte tak poproste plavčíka ať Vás naučí

Pozor, do některých bazénů nesmí neplavci

Zlatý

Máme prcka 20 měsíců, horké dny trávíme na zahradě - slunečník, bazének, pohoda...
Pokud nemáte zahradu, vyražte na návštěvu ke kamarádce, která ji má a už dlouho Vás zve. Určitě ji to potěší, děti se vyřádí, náročné pro Vás to nebude a ještě kamarádce uděláte radost.
Když to spojíte s podvečerní grilovačkou, nebude to mít chybu.

Diskuze k otázce

Daniela68

V horku, ale i když prší doporučuji zajet do Pohádkové říše, v horku je tam krásný chládek a za deště se dá být pod střechou, jelikož tam se odehrává hodně času :)
http://pohadkova-rise.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.