dmatejek777

Proč se zadýchávám?

Každý den jezdím na kole do kopce a po rovině několik km už skoro rok a pořád se na rovině při klidné jízdě dost zadýchávám.

Čím to je? Čím to je?

Nejlepší odpověď
anonym

U mé osoby to způsobuje kouření.

Další odpovědi
anonym

v tom bude fyzika :D chceš říct že když jedeš do kopce tak je to snadnějsí jak než jet rovince? :D

ahold

Souvisí to s tepovou frekvencí. Při každé namáhavější činnosti než je klid, stoupá srdeční činnost a tím spotřeba kyslíku. Proto se budeš zadýchávat i kdybys jel jako paní starostová.