zdeny

Kam se poděl BUMBES?

Doplňuji:
Myslím že byl dobrý ,,hráč" , vždy k věci. Jestli se ti chce pozvi ho za nás zase na kousek dobrého 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Taky jsem nedávno na něho myslela. V létě napsal, že má hodně práce a nemá na Odpovědi čas. Ale vždy se na chvíli kmitl.

Další odpovědi
BEAES

Je jich více, co už nechodí.....

quentos

tak to nevím, ale žije, potkávám ho večer na Facebooku.

Jahoda

Nevím, ale na Skype ho mám jako Online. Mohu se ho zeptat, pokud chcete.

Bumbes

Bumbes žije a občas sem nakoukne…
Nedávno jsme si vyměnili na baráku všechna okna (jako naschvál nám pozastavili zelené dotace! aby nemuseli šetřit ze svých ministerských a poslaneckých platů), takže jsme se vrhli na kompletní rekonstrukci – různé opravy zdí, omítky venku i uvnitř a malování.
Snad budeme do vánoc zase bydlet jako lidi…

Hara

BUMBES je nějaký člověk na odpovědích?

zdeny

Tak doufám že zase občas přidáš něco do ,,placu"