Nada4

Kam mi přivezou doporučený balík?

Chtěla bych se zeptat, jestli mi doporučený balík přivezou nejdřív domů a když mě nezastihnou tak pak na poštu a nebo rovnou na nejbližší poštu? Nemám s tím žádné zkušenosti. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží, jakou jsi uvedla adresu dodání, zda balík do ruky nebo na poštu. Pokud tě doma nezastihnou, nechají vzkaz o uložení zásilky.

Další odpovědi
anonym

Doporučený balíček by ti měli přivézt domů, v případě nedoručení bude uložený na ukládací poště, viz výzva k vyzvednutí uložené zásilky.

Rovnou na poště by zůstal jen v případě, že by byl poslán jako Balík na poštu nebo že bude doručovatel lempl (taky už jsem zažil).