trenkyvkině

Kam chodil Ježíš Kristus kakat?

A čůrat,když nebyly záchody,chodil s lopatkou dělat svoji potřebu do pouště ?

Nejlepší odpověď
dudu

recesisto. za komunistů jeden můj známý diskutér vyřvával na schůzích:
soudruzi, nenechme si srát na hlavu a otevřme konečně ústa.
To ale asi nebude vodítkem?
Doplňuji:
byl to mladý muž, v podstatě buřič, měl za přítelkyni Marii z Magdaly a svoje ideály za které také dokázal zemřít.,
stolici měl snad pevnou a čural pravidelně..
Mimochodem, ten Pilát zase nebyl až zase takový hajzlík.

Zdroj: totáč

Další odpovědi
anonym

Doporučuji vám všem mimo Nuk Nuk aby jste se přestali jednou provždy ROUHAT vůči Ježíši Kristu Nazaretskému,je­likož JE TO BOŹÍ SYN A Je Hoden Vší Slávy.Namísto vašeho ROUHÁNÍ si kupte NOVY ZAKON – NOVOU BIBLI KRALICKOU OD FLEKA A Přečtěte si O KOM TO VLASTNÉ Mluvíte.Kéž naleznete BOŹÍ PRAVDU KTERA Vás VYSVOBODI.

Nuk nuk

V té době na to měli v Judei speciálně vymezené prostory v dostatečné vzdálenosti od domu. Možná Vás překvapí, že krom ostatních tamtéž chodil i on. Do pouště kvůli tomu nechodil nikdo.

infant

Mě by spíš zajímalo, jakto, že hrdinové ve filmech mnohdy nechodí vůbec na záchod.

Zdroj: infant.blog.cz

vodra

opravdu chodil asi za barák,

ten který je

Tam kam ty soudruhu.

gumiczud

já četl deník, a tam bylo napsané, že ježíš kakal jeptižkám do pusy xD psal to očitý svědek xD