Avatar uživatele
iceT

Kam byste se šli pobavit

a zatancovat si,kdyby vám bylo 30–40 let?
Na diskotéku mezi pobuchy asi ne,tam není ani adekvátní společnost ani vhodná muzika.Kam byste tedy šli?

Otázku dávám do anket,ale kultura a společnost by byla přijatelnější volbou…
Doplňuji:
Občas mám roupy někam jít,ale mě to mezi ty děcka moc netáhne,muzika je samý tuctuctuc,a když bych chtěla zahrát něco spešl,tak na by na mě koukali jak zjara.Tak nějaká oldies kdyby byla,ale tam se mnou zas asi nikdo nepůjde,a samotné by se mi nechtělo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, panenka, Bičiště, tom004, SajmonModer před 4794 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Proč ne? Má matka má 40 a chodí na diskotéky v pohodě :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ve 30–40 není žena ještě tak stará aby si nemohla zajít někám na Diskotéku já bych šla na Disko a nebo někám do vinárny,pizzerie si sednout ještě například

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ještě před 10 lety jsme zajišťovali pořad,který se jmenoval „TANDEM“ (TANec,DEbata,Mu­zika),říkali jsme tomu "diskotéka pro starší a pokročilé – 30 let a víc. Dnes chodíme do divadelní kavárny,kde můžete poslouchat,nebo tancovat,nebo se jen bavit (nemusíte na sebe křičet). Přeji dobrou noc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mě je přes 40 a taky bych šla na diskotéku.
Jen záleží na tom, kam. Ne všechny jsou stejné. Ale tak to bylo i před lety. Na některé se mi líbilo a jinde jsem si připadala stará i ve 20.
Naposledy jsem byla v Pze v Karlových lázních a dobrý 🙂. Ale taky už to je pár let 🙂.
Doplňuji:
Já bych šla s tebou 🙂.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No jasně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tak se pojdme tady všichni domluvit a někam to půjdem pořádně roztočit.Já bych řádil jak černá ruka.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Neblbněte vy střední generace. Půjdete na disko a mladí při tancování vám budou chtít v rychlosti tance a pohybových aktivit stačit a odpadnou pro naprosté vyčerpání. A kdo vás potom bude živit, když z nich uděláme mrzáky již v 15 letech

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek