Zlatý

K čemu sou vůbec dobrý počítačový hry, když vyhrát člověk nemůže nic a když prohraje, tak je akorát nasrštvanej?

Doplňuji:
Tom20: > http://www.loupak.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Právě si to musíš užít a ne jenom vyhrávat.Jasně prachy z toho nemáš(spíš je tam cpeš),ale sou hlavně pro zábavu a koho to bere.Když tě to třeba fakt naštvává,tak jdi třeba do přírody a řekni si,že je to jenom hra :D
Doplňuji:
Jo tyhle nervy znam,celej já na tem videu :D tady dávam taky něco
http://videa.superhry.cz/…

Další odpovědi:

Bronzový

Když se člověk nudí a nemá co dělat .. A taky jsou lidi co to vyhrajou a mají dobrý pocit a nepotřebují nějakou hmotnou věc.

Pokročilý

Opravdu zajímavá otázka. Chvíli jsem nad ní přemýšlela a k čemu jsem došla?
V podstatě lidi, nebo spíše děti, hrají hry, protože je baví. A pokud je skutečně baví, tak když prohrají, mají tendenci zkoušet to znovu a znovu. A jsou možná naštvaní, ale pořád jsou jako zapáleni, aby tu hru dohráli.
A když vyhrají? Přece jen něco dostanou. Dobrý pocit, že vyhráli. :) K tomu, dneska jsou i virtuální poháry za výhru a pochlubit se někomu, že tuto hru už jsi dohrál, je taky hezký pocit, nebo ne?
Opravdu zajímavá otázka. Chvíli jsem nad ní přemýšlela a k čemu jsem došla?
V podstatě lidi, nebo spíše děti, hrají hry, protože je baví. A pokud je skutečně baví, tak když prohrají, mají tendenci zkoušet to znovu a znovu. A jsou možná naštvaní, ale pořád jsou jako zapáleni, aby tu hru dohráli.
A když vyhrají? Přece jen něco dostanou. Dobrý pocit, že vyhráli. :) K tomu, dneska jsou i virtuální poháry za výhru a pochlubit se někomu, že tuto hru už jsi dohrál, je taky hezký pocit, nebo ne?

Hra je prostě jenom hra a je jedno jestli je desková nebo počítačová či jiná. Hrát mě baví a prohrávat mi nevadí.
Doplňuji:
Jinak hraji hry převážně na mobilním telefonu, ale od včerejška jsem začala hrát i na PS 2, tak se zatím seznamuji s ovládáním, ale již jsem zabila Hydru - hraji Kratose. A kolikrát jsem ve hře zabitá nebo nevím jak dál a pořád jsem v klidu.

Zlatý

je to prostě pro někoho trávení volného času ,ale já je nehraji

Bronzový

a k cemu je film nebo divadlo taky tam nemuzes nic vyhrat

Zlatý

Počítačové hry možno použiť aj ináč než na záchranu pred nudou.
Sú logické hry rozvíjajúce myslenie, rozširujúce fantáziu, na psychickú relaxáciu, hry na postreh či rýchle reakcie a prácu prstov a podobne.
Víťazstvom v takej hre je získanie dobrých návykov či relaxácia.

Bronzový

Protože jsou různorodé, buď vědomostní, na odreagování, relaxování, rozvíjení schopnosti... Mě to baví, například z WoW jsem se naučila spoustu anglických slovíček, občas si tam čtu i delší texty a občas i pomáhám s překladem. Neberu to nijak vážně, důležité je nezanedbávat své blízké a své povinnosti kvůli hře. To pak už hraničí se závislostí a to vážně není pěkná věc...
A to video je podle mě fake...

hraju logické hry, Quadrax, Fish Fillets, hidden object (skryté předměty s logickým úkolem, je jich několik), takže mne to nutí kroutit mozkové závity. Semtam si prubnu hasičský simulátor- strategie (Fire captain, Firedepartment, Emergency aj.)

Zlatý

K čemu je to dobrý?
Ke krácení dlouhé chvíle nebo k treninku

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Tom20: Tak ten mario nemá chybu :))))

Takovýho vzteku a tolik vyplejtvaný energie kvůli tomu že panňulák nepřeskočil díru. :)) Ty němci to maj prostě v povaze... :)

Zlatý

bolak

LaDy MuSiC: Nojo, ale co třeba takovej online tetris, vyhrát se to nedá a tudíž každá hra končí slovy game over, tedy prohrou. A tak je to u většiny her, i u stříleček, hraješ, hraješ, stále dokola umíráš, a každá chyba ve hře je v podstatě prohra, přičemž vyhrát můžeš vždycky až na konci, čili slibovaná dávka endorfínu se dostaví maximálně jednou.

A pak ta ztráta času... :)

Zlatý

bolak

Kdybyste někdo narazil na podobný video s nějakým nevrním hráčem, tak to sem hoďte :)

Pokročilý

Tom20

A tohle sem hledal,takhle to může špatně dopadnout
http://videa.superhry.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.