bolak

K čemu sou vůbec dobrý počítačový hry, když vyhrát člověk nemůže nic a když prohraje, tak je akorát nasrštvanej?

Doplňuji:
Tom20: > http://www.lou­pak.cz/video/techni­ka-a-pc/6746-kdyz-hracovi-prasknou-nervy

Nejlepší odpověď
Tom20

Právě si to musíš užít a ne jenom vyhrávat.Jasně prachy z toho nemáš(spíš je tam cpeš),ale sou hlavně pro zábavu a koho to bere.Když tě to třeba fakt naštvává,tak jdi třeba do přírody a řekni si,že je to jenom hra :D
Doplňuji:
Jo tyhle nervy znam,celej já na tem videu :D tady dávam taky něco
http://videa.su­perhry.cz/vide­o/9828-emoce-u-pocitace/

Další odpovědi
MonkeyKing

Když se člověk nudí a nemá co dělat .. A taky jsou lidi co to vyhrajou a mají dobrý pocit a nepotřebují nějakou hmotnou věc.

LaDy MuSiC

Opravdu zajímavá otázka. Chvíli jsem nad ní přemýšlela a k čemu jsem došla?
V podstatě lidi, nebo spíše děti, hrají hry, protože je baví. A pokud je skutečně baví, tak když prohrají, mají tendenci zkoušet to znovu a znovu. A jsou možná naštvaní, ale pořád jsou jako zapáleni, aby tu hru dohráli.
A když vyhrají? Přece jen něco dostanou. Dobrý pocit, že vyhráli. :) K tomu, dneska jsou i virtuální poháry za výhru a pochlubit se někomu, že tuto hru už jsi dohrál, je taky hezký pocit, nebo ne?
Opravdu zajímavá otázka. Chvíli jsem nad ní přemýšlela a k čemu jsem došla?
V podstatě lidi, nebo spíše děti, hrají hry, protože je baví. A pokud je skutečně baví, tak když prohrají, mají tendenci zkoušet to znovu a znovu. A jsou možná naštvaní, ale pořád jsou jako zapáleni, aby tu hru dohráli.
A když vyhrají? Přece jen něco dostanou. Dobrý pocit, že vyhráli. :) K tomu, dneska jsou i virtuální poháry za výhru a pochlubit se někomu, že tuto hru už jsi dohrál, je taky hezký pocit, nebo ne?

anonym

Hra je prostě jenom hra a je jedno jestli je desková nebo počítačová či jiná. Hrát mě baví a prohrávat mi nevadí.
Doplňuji:
Jinak hraji hry převážně na mobilním telefonu, ale od včerejška jsem začala hrát i na PS 2, tak se zatím seznamuji s ovládáním, ale již jsem zabila Hydru – hraji Kratose. A kolikrát jsem ve hře zabitá nebo nevím jak dál a pořád jsem v klidu.

hanulka11

je to prostě pro někoho trávení volného času ,ale já je nehraji

Reuef

a k cemu je film nebo divadlo taky tam nemuzes nic vyhrat

led

Počítačové hry možno použiť aj ináč než na záchranu pred nudou.
Sú logické hry rozvíjajúce myslenie, rozširujúce fantáziu, na psychickú relaxáciu, hry na postreh či rýchle reakcie a prácu prstov a podobne.
Víťazstvom v takej hre je získanie dobrých návykov či relaxácia.

RyuzakiKate

Protože jsou různorodé, buď vědomostní, na odreagování, relaxování, rozvíjení schopnosti… Mě to baví, například z WoW jsem se naučila spoustu anglických slovíček, občas si tam čtu i delší texty a občas i pomáhám s překladem. Neberu to nijak vážně, důležité je nezanedbávat své blízké a své povinnosti kvůli hře. To pak už hraničí se závislostí a to vážně není pěkná věc…
A to video je podle mě fake…

anonym

hraju logické hry, Quadrax, Fish Fillets, hidden object (skryté předměty s logickým úkolem, je jich několik), takže mne to nutí kroutit mozkové závity. Semtam si prubnu hasičský simulátor- strategie (Fire captain, Firedepartment, Emergency aj.)

terry

K čemu je to dobrý?
Ke krácení dlouhé chvíle nebo k treninku

bolak

Tom20: Tak ten mario nemá chybu :))))

Takovýho vzteku a tolik vyplejtvaný energie kvůli tomu že panňulák nepřeskočil díru. :)) Ty němci to maj prostě v povaze… :)

bolak

LaDy MuSiC: Nojo, ale co třeba takovej online tetris, vyhrát se to nedá a tudíž každá hra končí slovy game over, tedy prohrou. A tak je to u většiny her, i u stříleček, hraješ, hraješ, stále dokola umíráš, a každá chyba ve hře je v podstatě prohra, přičemž vyhrát můžeš vždycky až na konci, čili slibovaná dávka endorfínu se dostaví maximálně jednou.

A pak ta ztráta času… :)

bolak

Kdybyste někdo narazil na podobný video s nějakým nevrním hráčem, tak to sem hoďte :)

Tom20

http://www.me­too.cz/myvide­o/play/b2d26c6f26­fb5df345093095a7177473

Tom20

A tohle sem hledal,takhle to může špatně dopadnout
http://videa.su­perhry.cz/vide­o/567-nuzky-zarazene-v-ruce/