Angi-Shy

K cemu slouzi tento druh sveraku?

Mama na trhu koupila brusku na nehty a tento sverak byl v krabicce taky. Pravděpodobně k sade nepatri, jelikoz ma naprosto jiny design a nic ze sady brusky tam nesedi.
Google Lens vyhledavani take nic nenaslo, tak zkousim stesti zde 🤔

Nejlepší odpověď
Drap

To neni světák, ale držák něčeho.

Další odpovědi
elkon

Je to držák, já v něm mám stolní otočnou lampičku. Je to u lampiček běžné.

cappuccino

Nejspis se nahoru nasadi nejaky mlynek (treba na strouhanku)

aliendrone

Mají pravdu, NENÍ to svěrák, ale DRŽÁK (přichytí se k okraji stolu a něco by mělo do něj jít nasadit – třeba samotná bruska). Možná to je držák na UV lampu apod. (když je to kit na nehty). CO ŘÍKÁ přiložený MANUÁL? 😉 🙂