Kepler

K čemu jsou vlastně tanky?

Jak to tak sleduju na Ukrajině, tak tank může zničit i jednotlivý lehce zaškolený pěšák z přenosných raketometů. Ve městech jsou tanky úplně k ničemu, stačí jeden molotov z 2. patra. Kde jsou ty systémy aktivní ochrany, které mají zneškodnit přilétající střelu? Lepší by asi byly žebřiňáky: střela proletí, škody nenadělá.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Víš KOLIK stojí moderní tank? No domysli tu masu kapříků připlouvajících při výběrovém řízení. ;) :D :D
(Pokud se tedy nějaké výběrové řízení koná, ale tento zbytečn ý opruz vyřeší vyhlášení nouzového stavu.) :(

Další odpovědi
_Bůh_

Tanky se využijí jen u Kurska, případně je využijí pouštní lišky.

Rančer

Já se jenom podivuji nad tím, že se v roce 2022 ještě válčí s tanky.