Michael13

K čemu je dobré automatické zamykání auta po rozjezdu?

Není to spíš na škodu např. v případě nehody zůstane auto zamčené i se zraněnými osobami uvnitř.

Nejlepší odpověď
Edison

Nezůstane. V případě aktivace AB se odemyká i auto. Dobré je to k tomu, aby nemohlo dojít k náhodné krádeži věcí z auta třeba při stání na křížovce a podobně. I takové věci se dějí: Přiběhne zloděj, otevře rychle dveře, sáhne na sedačku a zmizí. V horším případě na nějakym tom skůtru, ten v hustém provozu nedohoníte.

Další odpovědi
jáára

Když budež řídit ožralej, tak z auta až tak lehce nevypadneš…

Kepler

Pokud někdo po nehodě zůstane při vědomí, otevře si sám. Pokud ne, nebo to nejde, vystříhají posádku zachranáři. Vidím to jako užitečný doplněk. Jednou nás vezl blbec, který nevěděl, že dveře mají dětskou pojistku. Málem nám z vozu vypadl vnouček…

aliendrone

Zkus si zahrát GTAčko – hned ti to bude jasné! ;) :D :D

Kryšpín

Aby na př. feťák při zastavení bez zaťukání nenabízel různé pochutiny, neb marjánku, která bude možná parlamentem ke šňupání schválena

Edison

Keplere, jenže v tomhle Ti automatické zamykání nepomůže. Dětská pojistka je něco fungující docela jinak.