Adiska

Jste závislý na odpovědích?

Ahoj, poslední dobou zjišťuji, že jsem na odpovědích docela často, někdy mám pocit, že jsem i závislá, jak jste na tom vy? Popravdě baví mě to, člověk se dozví aspoň i něco zajímavého, a také se zasměje. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

ani jedno

Doplňuji:
Chodím sem ráda a často, ale kdyby nešly Odpovědi třeba i delší dobu spustit, tak bych určitě nemlátila hlavou o zeď a neřvala „vraťte mi Odpovědi nebo se zblázním.“ Je spousta dalších stránek na které mohu jít.

Další odpovědi
led

ani jedno

Používam ich ako relax s možnosťou dať-dostať vedomosti, je to lepšie, než pohovka u psychoanalytika. Čo človek, to názor – pravdepodobnosť rovnakého názoru s rovnakým podaním je tak minimálna… výnimky sa nájdu, ak niekto odpisuje (sám seba)…

Deli

nejsem závislý/á

Chodím sem ráda, ale prostě podle možností, určitě nepociťuji absťák 🙂

Beer4Real

nejsem závislý/á

Doplňuji:
být celkově závislý na internetu je dost příšerná věc, je spousta hezčích závislostí na světě :)

bolak

nejsem závislý/á

Snažím se dolejzat víceméně pravidelně, ale žádnou závislost nepociťuju. Loni to bylo to samý, taky byly denní nálety, a pak najednou tři měsíce nic a netrápilo mě to. Je to asi jako zavazovat si tkaničky, to taky děláš 10× za den a když máš na sobě holiny tak se ti po tom nijak nestejská.

Damiana

ani jedno

Je tu fajn, když se chce. Chodím se sem odreagovat, pobavit, možná i někomu pomoci, poradit, také si podiskutovat… Jde hlavně o to, že je tu perfektně různorodá komunita lidí – to se mi na tom líbí úplně nejvíc. „Setkám“ se tu s lidmi, se kterými bych se za normálních okolností asi sotva v životě potkala, natož s nimi rozebírala některé jejich problémy. Když je navíc dotaz z mé oblasti a tázající mi pak sdělí, že mu moje odpověd k něčemu byla, mám radost, protože i když by ke mě pro radu třeba nepřišel, tady jsme se přece jen potkali a já mohla být užitečná v tom, čemu (snad) rozumím…:-)

elektrikář

jsem závislý/á

anonym

nejsem závislý/á