Jste závislý na odpovědích?

Ahoj, poslední dobou zjišťuji, že jsem na odpovědích docela často, někdy mám pocit, že jsem i závislá, jak jste na tom vy? Popravdě baví mě to, člověk se dozví aspoň i něco zajímavého, a také se zasměje. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

ani jedno

Doplňuji:
Chodím sem ráda a často, ale kdyby nešly Odpovědi třeba i delší dobu spustit, tak bych určitě nemlátila hlavou o zeď a neřvala "vraťte mi Odpovědi nebo se zblázním." Je spousta dalších stránek na které mohu jít.

Další odpovědi:

Zlatý

ani jedno

Používam ich ako relax s možnosťou dať-dostať vedomosti, je to lepšie, než pohovka u psychoanalytika. Čo človek, to názor - pravdepodobnosť rovnakého názoru s rovnakým podaním je tak minimálna... výnimky sa nájdu, ak niekto odpisuje (sám seba)...

Zlatý

nejsem závislý/á

Chodím sem ráda, ale prostě podle možností, určitě nepociťuji absťák :-)

Bronzový

nejsem závislý/á

Doplňuji:
být celkově závislý na internetu je dost příšerná věc, je spousta hezčích závislostí na světě :)

Zlatý

nejsem závislý/á

Snažím se dolejzat víceméně pravidelně, ale žádnou závislost nepociťuju. Loni to bylo to samý, taky byly denní nálety, a pak najednou tři měsíce nic a netrápilo mě to. Je to asi jako zavazovat si tkaničky, to taky děláš 10x za den a když máš na sobě holiny tak se ti po tom nijak nestejská.

Zlatý

ani jedno

Je tu fajn, když se chce. Chodím se sem odreagovat, pobavit, možná i někomu pomoci, poradit, také si podiskutovat... Jde hlavně o to, že je tu perfektně různorodá komunita lidí - to se mi na tom líbí úplně nejvíc. "Setkám" se tu s lidmi, se kterými bych se za normálních okolností asi sotva v životě potkala, natož s nimi rozebírala některé jejich problémy. Když je navíc dotaz z mé oblasti a tázající mi pak sdělí, že mu moje odpověd k něčemu byla, mám radost, protože i když by ke mě pro radu třeba nepřišel, tady jsme se přece jen potkali a já mohla být užitečná v tom, čemu (snad) rozumím...:-)

Stříbrný

jsem závislý/á

nejsem závislý/á

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.