JájsemRaibek

Jste závislí na svém dotykovém telefonu?

A to takovým způsobem, že když se díváte v koupelně do zrcadla, chcete si dvěma prsty zvětšit obraz na zrcadle.

Nejlepší odpověď
Kepler

Dotykáč nebo chytrý tydlifon nemám a ani ho nepotřebuju. V zájmu zachování duševního zdraví bych svůj obraz v zrcadle potřeboval spíš zmenšit, zvláště po ránu a po draku.

Další odpovědi
annas

Dotykový mobil nemám, ani ho nepostrádám. Nejsem závislá ani na mobilu s tlačítky.

Na rozdíl od PC mobil používám minimálně..

Ráno se podívám do zrcadla, někdy se usměju se, zrcadlo mně úsměv oplatí.
Když se mračím, stejně tak. … je to skutečnost, protože zrcadlo nelže .

Není to někdy lepší, když je zrcadlo méně kvalitní? … .

Rokio

Nejsem závsilý na dotykovém telefonu, protože jsem ho nikdy neměl a nechci ho mít. Jsem závislý ale na tabletu a na PC.

jirka F

Ne nejsem zavisli na DT pouzivam ho jen k volani, SMS a k odpovedi.cz jinak ne.

Drap

Vůbec, nemám dotykový telefon.

ivzez

Ne, nejsem závislá na svém dotykovém telefonu,
dotykový ani nevlastním.

Možná jsem do určité míry závislá na svém
„hloupém“ telefonu, protože se už teď hrozím,
co bude, až mi stávající odejde…