Miroslavst

Jste všímaví???

Schválně, jste všímaví? Víte kolik je na serveru odpovedi.cz registrováno uživatelů?
Právě jsem něco našel.
Doplňuji:

Rád bych řekl kolik to je, ale dá se na to lehce přijít a bylo by to nefér vůči ostatním, kteří ještě neodpověděli.

Palec dolu nedostal, ale má pravdu, udělal si ostudu. to je hodně, hodně málo.

Nejlepší odpověď
ten který je

Troufám si odhadnout že počet nebude přesahovat stovku.
Doplňuji:
RE:To jsem si udělal ostudu. 🙂

Další odpovědi
JayDee446

už 4314 :)

panenka

je to miroslave 4314 uživatelů.

BEAES

4321 nás tu je :o)

Jahoda

Právě jsem to našla a je to 4314 uživatelů 🙂

GangstaHelper

Hah, nebude přesahovat stovku? 4311.
Doplňuji:
Tady mi něco nehraje :D http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/877

800 odpovědí ale 300 bodů?

dagry

Ne. Kolik?

Toruk

Teda, kdo toho chudáka „ten který je“ tak „sfackoval“ dvěma palci-dolů?? Vždyt jen napsal svoji domněnku.

Marunka

Já to našla. Je to 4311

anonym

Doklikal jsem na žebřík a tam je 4314 záznamů.

Retko

No to jsem dost cumel, kdyz jsem videl ze je to pres 4k.
Kazdopadne s tou stovkou bych nebyl tak prrr. Tech aktivnich urcite nebude vic…

SinceX

Tak i já jsem to našel :)) je nás 4321 :))

Pavel1212

ne

Blecha

no víc než sto to bude určitě …

vecernice

Byla jsem lenošná si to zjistit,ale tedˇuž to vím,tak děkuji.V každým případě jsem překvapená,že je nás tolik.

anonym

tak,dnes už nás je 4.316 zvědavých lidí.

lejla37

možná tak 5000

odik

2GangstaHelper: bodovací systém byl vytvořen až dodatečně a jako startovací body se počítali myslim jenom palce a hvězdičky – dlouho to bylo napsaný v detailu o bodování, ale už to tam není