GoRumcajsiGo

Jste už naladění na vánoce?

Nebo taky jen vzpomínáte na nostalgii jako já?

Odpovědi
elkon

To bylo když byly děti malé. Teď už to beru jako každý jiný den.

led

Spomienka na nostalgii ? Ako môžete (s nostalgiou) spomínať na nostalgiu? Nostalgia je túžba po niečom, po niekom … Alebo myslíte na tu reštauráciu „Nostalgia“ na Spiši (Východné Slovensko)?

K otázke:
S otvorenou bránou pre prichádzajúcich v pokoji a mieri, pripravujem barikády proti nežiadúcim a nevítaným návštevníkom a myšlienkam.

paul1

Částečně ano, možná je to tím, že dárky kupujeme už od léta. A také vlivem okolí, z rádia
plynou povětšině vánoční písně.

da ny

Nostalgie, je mi k ničemu.
Milé vzpomínky si uchovávám. Hýčkám (právě na ty Vánoce, na rodiče…).
Na Vánoce jsem „naladěná“, vždy od poloviny listopadu.

aliendrone

Jaképak „vánoční naladění“, mám co dělat, abych si udržel alespoň 4 z 5 pohromadě. 😮 A tak to bude až do štědrovečerní večeře. Teprve PAK mi „začnou Vánoce“. Ty nemáš v rodině žádné ženské? Prý NOSTALGIE, muehehehe… 😉 😁 😁