Filip84

Jste s to jít dva dny po sobě ve stejným prádle?

Inspirovala mne tato otázka: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-si-berete-cisty-spodni-pradlo.

Svým způsobem jsem byl překvapen, kolik uživatelů (a nejsou to – nutně – užyvatelé: tam by mne nepřekvapilo vůbec nic! 😅) je s to se po umytí obléci do stejnýho prádla, nebo jít v jednom prádle dva dny po sobě. No, začíná teplo, a když se vzpomenu na ten ošklivý zápach např. ve veřejné dopravě, nepřekvapuje mne to.

Ale stejně, otázka je velmi prostá: jste s to jít, za normálních okolností, dva dny po sobě ve stejném prádle? Vezměte třeba den, že se nezpotíte, nemáte nějakou zvýšenou tělesnou aktivitu (sport atp.), neděláte v montérkách, atp.

Já ne, to bych fakt nedal! 😅

Co rozumíme – pro toto – spodním prádlem: punčochy, včetně ponožek – i krátkých, kotníkových, punčochové kalhoty, včetně legín, thermo prádla atp., kalhotky, krátké legíny, trenýrky, slipy, tanga, atp., tričko, top, včetně thermo trika atp., v případě, že košili nosíte na těle, tak i košile (to samé, máte-li košili s dlouhým rukávem a pod ní tričko s krátkým rukávem / bez rukávů, atp.), podprsenka.

Na obrázku je ukázka, kterak vypadá mladá, perspektivní, kompetentní žena opačného pohlaví ve spodním prádle (zejména, ale nejen, pro pacienty s hlavou, kteří nikdy mladou, perspektivní a kompetentní ženu opačného pohlaví ve spodním prádle neviděli a neuvidí!).

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Dochy

Ano, jsem.

Podle situace… Záleží jak se v tom prádle cítím. Pro mně jsou kritické ponožky, ty už si podruhé nenavleču.

Co je to „žena opačného pohlaví“ 😉
(sekačku nepotřebuju ani s boulema ani bez nich)

Další odpovědi
Syd

Ano, jsem.

GM

Ne, nejsem.

paul1

Ano, jsem.

hard work

Ne, nejsem.

Záleží na okolnostech a na typu prádla, ale ve většině případů ne.

Filip84

Dochy: „Žena opačného pohlaví“ je z Haló, Haló (GB, 1982–1992).

https://www.csfd­.cz/film/109401-halo-halo/prehled/

Je to prostě žena – nic víc, nic míň! 😎

hard work

Filip84: Na základě té fotky a narážky na handicapované lidi soudím, že se to týká možná tebe samotného a nebo si léčíš nějaké komplexy?

Filip84

hard work: Mne samotného se to rozhodně týká, protože, s ohledem na můj věk a zadanost, už takhle mladou ve spodním prádle uvidím opravdu stěží! 😅 Logicky.

Ovšem pokud něco vnímáš jako narážku, dotýká se Tě to, jde o zrcadlení v Tvém nevědomí, Tvůj problém, Tvou vztahovačnost. A to mne ani trochu nezajímá! 🤷‍♀️😃

hard work

Filip84: Tak to dává smysl.

Filip84

Nehledě na to, že zdejší yntegrovaní užyvatelé jsou opravdu s to položit dotaz, co to je / jak vypadá (to nebo to) spodní prádlo! Bez legrace! Ti se jsou s to zeptat absolutně na cokoli, i jestli hovno smrdí (ne proč smrdí)! 😅

Tak se tomu snažím předejít. Minimálně dva z nich ženskou naživo neviděli, tak: aby měli, alespoň, představu! 😅😅