Adéla Joon

Jste rádi že znáte Odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Už jsem zmínila, že úplně všechno se mi tu nelíbí, ale záleží jen na nás, abychom si vytvořili příjemnou atmosféru a pohodu. Přiznám se, že odpovedi.cz mi často nahrazují rodinu a přátele, které jsem ztratila. Hlavně aby to nebylo jen o bodech ☹, ale o životě 🙂. Sůwa
Doplňuji:
Myslím si, že u některých dotazů opakování tak moc nevadí, protože se tu uživatelé střídají a naopak tento dotaz by se měl opakovat častěji, stále tu přibývají noví uživatelé. Mohlo by to pomoct k udržení pozitivní nálady a to je snad přece pro všechny to nejdůležitější.

Další odpovědi
anonym

Hezky se na tohle téma nedávno vyjádřil Ondra. Myslím si, že hodně lidem Odpovědi.cz naplňují život. Je dobré se tady smět setkávat.

Drap

Nesmírně. Pokud bych je neznal, byl bych ztracen

briketka10

ano a jak jsem řekla jsem připravena pro ně i zemřít hawk :-o)

Damiana

Moc. Je tu fajn. Sůwa to dokonale popsala – přesně tak to cítím i já. 🙂

zzzzz

já jsem. 🙂

numeriprimi

Určitě, je to fajn stránka :)

Michal Kole

Rád odpovím pokud vím a pokud nevím jsme rád, že mě někdo doplní, ale SLUŠNĚ a ne z pocitu nadřazenosti.

Většina z nás nejsme v oboru odborníci tak mýlit se můžeme.

Jikra

Já jsem velice rád za tyto stránky a denně je s chutí navštěvuji.
Takže to asi to vypadá na malou závislost.

annas

Sůwo, stane se, že se otázka opakuje. Ale když byla vložena včera? Uživatelé se za den tolik nezměnili.

Sůwa

Uživatelé se samozřejmě nezměnili, ale ne každý má čas denně číst všechny otázky, tak jsem to spočítala : celkem bylo odpovědí na toto téma 26 (vč.tazatelů) a z toho 5 uživatelů odpovědělo na oba dotazy, ale zas přidali něco nového. Takže je to celkem 21 názorů, to je slušné číslo 🙂