Avatar uživatele
Adéla Joon

Jste rádi že znáte Odpovědi.cz?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Jikra, Damiana, briketka10, anonym před 4444 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Už jsem zmínila, že úplně všechno se mi tu nelíbí, ale záleží jen na nás, abychom si vytvořili příjemnou atmosféru a pohodu. Přiznám se, že odpovedi.cz mi často nahrazují rodinu a přátele, které jsem ztratila. Hlavně aby to nebylo jen o bodech ☹, ale o životě 🙂. Sůwa
Doplňuji:
Myslím si, že u některých dotazů opakování tak moc nevadí, protože se tu uživatelé střídají a naopak tento dotaz by se měl opakovat častěji, stále tu přibývají noví uživatelé. Mohlo by to pomoct k udržení pozitivní nálady a to je snad přece pro všechny to nejdůležitější.

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Hezky se na tohle téma nedávno vyjádřil Ondra. Myslím si, že hodně lidem Odpovědi.cz naplňují život. Je dobré se tady smět setkávat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nesmírně. Pokud bych je neznal, byl bych ztracen

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

ano a jak jsem řekla jsem připravena pro ně i zemřít hawk :-o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Moc. Je tu fajn. Sůwa to dokonale popsala – přesně tak to cítím i já. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

já jsem. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
numeriprimi

Určitě, je to fajn stránka :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Rád odpovím pokud vím a pokud nevím jsme rád, že mě někdo doplní, ale SLUŠNĚ a ne z pocitu nadřazenosti.

Většina z nás nejsme v oboru odborníci tak mýlit se můžeme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Já jsem velice rád za tyto stránky a denně je s chutí navštěvuji.
Takže to asi to vypadá na malou závislost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Sůwo, stane se, že se otázka opakuje. Ale když byla vložena včera? Uživatelé se za den tolik nezměnili.

před 4444 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Uživatelé se samozřejmě nezměnili, ale ne každý má čas denně číst všechny otázky, tak jsem to spočítala : celkem bylo odpovědí na toto téma 26 (vč.tazatelů) a z toho 5 uživatelů odpovědělo na oba dotazy, ale zas přidali něco nového. Takže je to celkem 21 názorů, to je slušné číslo 🙂

před 4444 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek