zjentek

Jste rádi, že na první stránku zdejšího celkového žebříčku se v tomto životě již nedostanu?

Odpovědi
led

zjentek, veď vy už ste na prvej strane rebríčku, keď budete počítať len aktívnych prvostranových užívateľov (t.j. bez príspevkov viac než 1 rok), bez ohľadu na použitý jazyk v príspevkoch.

elkon

Mě jsi „volnej jako kšandy“. Nezajímáš mě.

led

Prepáčte „malú chybu v odpovedi. Rarášek mi nevložil jednu časť vety: "mimo tých“
…aktívnych prvostranových užívateľov (t.j. mimo tých bez príspevkov viac než 1 rok)…

zjentek

Elkone, to bych, zejména ve tvém případě, netvrdil.

A nauč se česky, „mě a mně“ ti zjevně dělá stále problémy. Děkuju.