Rokio

Jste hrdí na svůj původ?

Já jsem hrdý na svůj původ. Pocházím z bohatého rodu a jsem rád, že jsem Slovan. Jsem rád, že jsem Čech a jsem hrdý patriot.

zdroj obrázku: pixabay.com – LubosHouska

Nejlepší odpověď
aliendrone

ano

Samozřejmě že ANO! Pocházím ze starodávného, věky a nepřetržitými vítěznými boji prověřeného alienhivu, který už vykostil nespočet nepřátel a další slavná vítězství ho ještě čekají! ;) :D :D

Další odpovědi
Mc Merkurion

Nechci odpovědět.

… moc hrdej asi nejsi >>> na obrázku je Mikulov, píšeš všude že si ze Znojma, toho slovana bych ti ještě uznal, zapřít MORAVU, tak to jsi teda pořádně potento čecháčku !!! …

… jsem hrdej na to, co vše čechoslováci světu dali, ale za některé se stydím …

Drap

ano

annas

jiná odpověď

Záleží na tom, co za původ považujete.

Původ – jako místo, odkud pocházím – z Moravy, z Čech, z města l z vesnice,.
Nebo tzv. třídní původ – podle rodičů

Na to, že jsem Češka, pocházející z Moravy, jsem už odpovídala – viz otázky v archivu. Rodiče celý svůj život strávili na Hané, já rovněž.

Už je to dávno, kdy jsem poprvé otevřela oči v docela obyčejné rodině. Ostatní členy rodiny jsem moc neznala, protože mezi sourozenci rodičů l velký věkový rozdíl. Jen vím, že v matčině rodině muži obchodovali a zajímali se o hudbu, byla jejich velkým koníčem.

Mělo to tak být, i když kvůli svému původu jsem v době minulé měla problémy, stejně jako otec.

Co se stalo, stalo se, není možné změnit .....

Přečtěte si odpovědi na podobné otázky

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jste%20hrdi%2C%20%C­5%BEe%20jse%20%C­4%8Ce%C5%A1i

led

jiná odpověď

Kto by sa nechcel chváliť tým čo iní pred ním vykonali. To, že to len bocian počas oddychu počas únavného letu si nedopatrením odložil balíček s dieťaťom na prah polorozpadnutej zemľanky a odletel bezo mňa, ma nezbavuje hrdosti na ľudí, ktorí ma nasýtili, vychovali a umožnili mi cestu do sveta plného úkladov, nástrah a prekvapení, ale aj priateľstva, krásy a lásky…
Nehaňte ľud môj, nehaňte iných, len preto, že nie sú vami,
vážte si ľudí svojho rodu, svojho kraja,
vážte si aj ľudí, ktorých môžte dnes nechápať, len za to, že sú z iného kraja, inej krvnej skupiny, pretože ste nežili ich život, pritom aj oni môžu byť vašim zrkadlom.