Avatar uživatele
Michal

Jsou Zelení ekoteroristé?

Zajímá mě to už dávno.Mám takový neblahý pocit,že na tom něco bude.Co si myslíte Vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka před 4992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ano jsou. Můj příspěvek byl vložen aniž bych věděl o této otázce !!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Já myslím, že ekologické organizace, pokud dělají svou práci s rozumem, jsou potřeba.
Ale důležité je to slovíčko s rozumem. Ekologie je dost závislá i na ekonomice. Dělat nějaká striktní opatření, zákazy a příkazy na úkor lidí, to moc nejde.
Já moc nechápu tu eko daň na stará auta. Nemyslím si, že by lidé chtěli mermomocí jezdit starým křápem a dělalo jim potěšení, že ničí ovzduší. Prostě na novější auto nemají. Naštěstí se tento zákon dá velice snadno obejít. A už k tomu navádějí i v televizi, tak není co řešit.
Když jsou různí ekologové tak ekologičtí, tak až budou pořádat zase nějaký svůj sjezd, tak ať tam jedou vlakem. Ale to ne, každý se tam vypovídá a pak nasedne pohodlně do auta a je to.
A to jsem docela ekolog, ale tohle se mi nelíbí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Nevím jak je nazvat,ale nás tu točili snad vším.Hlavně když chtěli zavést ekodaň na uhlí(vlastně nějaký poplatek k uhlí přičítají)ať každý topí elektrikou nebo plynem.To se jim řekne,já bych třeba plynem moc ráda topila,ale bohužel plynofikace začala loni a kdy skončí a dostanou se k nám nikdo neví.Na elektriku nemáme pojestky a ČEZ by je posílil,až přijde na řadu výměna všech drátu v našem koutě.Kdy?To nikdo neví.Takže topíme uhlím,protože nic jiného nám nezbývá a ještě za to platí strašný peníze,aby Bursík a spol.měli radost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek