Zlatý

Jsou potřebné kruhové objezdy ?

Dodnes jsem myslel, že usnadní a zrychlí dopravu, ale jak je vidět v odkaze, jde to i bez nich a možná rychleji
http://leteckaposta.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Laik se diví, odborník žasne a oběma tuhne krev v žilách.

Další odpovědi:

jj

Zlatý

Při české mentalitě asi toto není proveditelné. Ale české účastníky provozu nezachrání ani ty kruháky ani semafory, ani....

Zlatý

Zažila jsem to v Thajsku a nestačila jsem se divit.Paní na pionýru měla před sebou posazené asi 10měsíční dítě,jednou rukou držela řidítko a druhou mu podpírala hlavičku,protože spalo.Uprostřed křižovatky seděl pes,vesele si štěkal a takových "šoků"jsem tam zažila víc!Nicméně - provoz byl plynulý!

V Asii běžný provoz, pokud už byl někdo autem v Turecku, je tam názorná ukázka předělu mezi evropským a asijským provozem.
Daný odkaz má jen jedinou chybičku na kráse, aby se umocnil šok evropského (a amerického) diváka, je video počítačově zrychleno a využívá nepozornosti lidského oka.
Bedlivý pozorovatel ovšem na zbrklé chůzi chodců snadno demaskuje počítačovou manipulaci a efekt připomínající filmy z počátků kinematografie.
Šikovná mystifikace, jíž se nechal zřejmě ošálit i tazatel.

Napadá mne jediný výraz: fujtajbl.
To byl mumraj.
Souhlasím s ReHu, že český řidič by tuhle situaci nezvládl. Nejspíš ani v případě, že by byl na té cestě sám.

Zlatý

Myslím, že i když je video poněkud zrychlené, nic to nemění na situaci. A to, že provoz je plynulý a bez incidentů.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.