Jardič

Jsou na severu Španělska divocí vlci?

S přáteli chceme podniknout několika-set kilometrovou túru po Španělsku. Když tam byli kamarádi minule před třemi roky, tak je v jedné oblasti (snad Galicie) místní zrazovali ať nespí venku, že tam jsou divocí vlci. Nabízeli jim přespání ve vlastním ubytovacím zařízením samozřejmě za celkem dost peněz. Takže mě zajímá jsou tam divocí vlci nebo si to vymysleli? Pokud tam jsou, tak jaká jsou rizika?

Nejlepší odpověď
www

Nevím to zcela jistě, ale určitě tam, v odlehlých částech mohou být ‚divocí‘ vlci. Pozor, žádní jiní nejsou, vlk je zkrátka vlk, domácí neexistuje!
Jejich případné přítomnosti se není proč obávat, jedná se o velmi plachá zvířata. Hororovým historkám domorodců nevěř, je to jen takový folklór místních obyvatel 😉
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

http://www.du­hovyraj.estran­ky.cz/clanky/vlci/vlk-obecny-ibersky--canis-lupus-signaus-.html