Mell

Jsem zoufalá..:(

Už dlouho nevím jak si s tím počíst. Chci kluka. U nás v obci žádní kluci nejsou. Nevím jak je najít. Chci jednou pocítit ten pocit když mě kluk vezme ven. Nebo jak mi dá pusu. Nebo mě vezme za ruku a dlouze obejme. Nevím co si s tím počíst. Prosím pomoc.

Nejlepší odpověď
Alesh

Kde se mám stavit? 😉

Další odpovědi
anonym

Mell , Aleshovi neverte ! Je to snatkovy podvodnik !! 🙂 -iv-

hanny 2

Jezdi někam do města za zábavou,na diskotéku apod.,přece nechceš tvrdit,že nevytáhneš paty z domu!

WeeBear

Máme asi hodně společného.. V tomhle případě vím, že je blbost říkat, že to má čas, avšak je zase pravda, že takové věci přijdou zcela nečekaně, když je nejméně čekáš a vyhledáváš. Bohužel v těhle věcech čas utíká tak strašně pomalu.. :-/

Děda Louda

Počti si něco inspirativního. V knihovně ti jistě poradí.

jendahun

Předpokládám,že aspoň jednou týdně k vám jezdí popeláři.Ještě jsem neslyšel o popelářkách.
Ono se říkalo: na každou díru se jednou najde záplata.A taky: znej proto míru v lásce,ať je stálá.Chybuje kdo otálí,i ten kdo cválá.

venkovan

Klídek – ono to přijde (pokud ti není přes 40 let). Ale dej bacha abys nebrala první náruč která se otevře. Nemusí být upřímná. A taky buď opatrná – mnozí kluci před roztoužněnou dívkou raději utečou na strom. prostě pud sebezáchovy stále funguje.

Ale pozor – tyto touhy tě budou pronásledovat celý život. I když budeš mít svého stálého partnera, tak ta touha aby tě obejmul stejně bude čas od času přicházet.
Nám klukům říkali – kus ledu do trenek a bude klid. Taky třeba přestat tak hltat ty ženské romány, kde otevřená náruč vnímavého muže je skoro na konci každého takového románu.

Pokud si pamatuji, tak jsem se seznamoval na akcích které byly pro mladé lidy připraveny -jako sportovní, turistické, i pracovní apod.
Včera jsem zaslechl v TV, že Hnutí Brontosaurus jezdí stavět školu do Indie – to jsou takoví pozitivní blázni a hlavně blbnou co si pamatuji po našem státě jak v přírodě, tak na památkách apod. Píši o nich víc jednak ze vzpomínek a jejich akce pro účastníky nejsou moc ekonomicky náročné. Podobné aktivity nabízí i další organizace, třeba ochránci přírody, Prázdninová škola Lipnice, různé zájmové kluby mladých apod. Další pozitivní blázni se najdou v různých klubech a skupinách historie. Teď je módní si hrát na vojáčky (jsou mezi nimi i holky), mám pár kamarádů u historických tanců – ale tam je o kluky prý nouze – víc do tance jsou holky. módní jsou skupiny s irskými a country tanci. Mezi motorkáři se taky najde někdy trochu normální kluk, ale často je tam víc těch, co se věnují víc obtisku na nádrži než holce. Leckdo se seznámi až v práci, někde pomohou kamarádky které jsou v kontaktu s volnými kluky apod.
Jinými slovy: ve vaší obci neplatí – seď v koutě, najdou tě. Musíš někam do světa.
A nebo na inzerát. Ale nevím, mám pocit, že to taky není to pravé.

hanulka11

Na každého někde někdo čeká …neboj dočkáš se . Nikoho nehledej ,on si najde tebe …potkáte se ani nebudeš chtít a poznáš jestli je to on.

lexx

Nezoufej, jsi mladá, život máš před sebou. On jednou ten princ na bílém koni u Tvého domku zastaví a potom…Co mám říkat já ? Nikoho nemám, sám jsem zůstal, už čekám jenom na tu zubatou mrchu s kosou.