IK

Jsem ukecaný samolibý žvanil když mi nestačí 25 odpovědí? A já jsem si včera zoufala s pěti.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Ne

„Nikdo není dokonalý“
Nestačia odpovede? Alebo body?
Máte viac otázok, než mám ja otázok za celé moje účinkovanie na tejto stránke (v prepočte na mesiac)
a s počtom odpovedí (v prepočte) pri vašej rýchlosti ma čoskoro dobehnete a prevezmete štafetu :)
Nezúfajte!

Další odpovědi
anonym

Ne

Už sis sama odpověděla ve svém profilu s poukazem na quentose.
P.S. Vyčkej času, tohle stadium jsme si tu prodělali skoro všichni.

lenka.seda

Ne

No já nemám co říkat, když jich mám jen 10 😁

Illines

Ne

láďa1

Ano

IK

Nevím jak to tu teď bude dlouho oxidovat, každopádně jste mě uklidnili takže si i můžete klidně kliknout na to že jsem, trochu zdravé kritiky mě neublíží…zejména když už jsem v pohodě.

www

Špatná otázka.
Jaké odpovědi, tvoje nebo cizí na tvoji otázku?
Pokud chceš ty 25× odpovídat, jsi dost náročná 😉 K tomu je třeba hodně vědět, nebo rychle umět vyhledávat třeba na Google 😁 Klídek, to se časem poddá !

anonym

ad www, z kontextu je přece patrné, že se jedná o narážku na vlastní denní limity dle kategorií.
U vlastní otázky přece může stačit i jediná cizí odpověď, pokud je zcela vyčerpávající.
V předchozí otázce od marynka29, jsi narážel na občasné nefér projevy a přitom se jich sám vzápětí dopouštíš? Kdepak jsi zapomněl tu svou morálku?

www

Proboha doktore, o co ti jde? 😁 Se picnu..
Já přece mnohdy nemohu tušit z otázky co a jak tím tazatel míní, navíc je nová jak uvádí, nejsem vševědoucí! A to tvoje cosi o mé morálce atd. ani nemám ihned možnost ověřit, často jsem psal, že mám hloupý mobil. 😉 Buď věcný a zbytečně neplácej vše dohromady, moje poznámka se tě stejně netýká (nebo to jsi ty v převleku?), uklidni se hlavně! 😁

IK

Tak jsem asi uspěchala otázku, mám odpovědí jen 12, takže to je asi jen nějaká poměrná část při zvýšení během dne. Těšila jsem se příliš 🙂 ještě že neřídím auto.

anonym

Plný počet dle limitu ti naběhne následující den po dosažení požadovaných bodů.

IK

To jsem nedomyslela.
Je vidět že vyspělost programů za mého života předhání mou obrazotvornost.

IK

No moje. Je časné odpoledne a já jsem u hlášky vyčerpali jste limit.
Pravda že mě to navýšení asi zbavilo ostražitosti, musím se podívat co jsem všechno psala.