huxa

Jsem zamilovaný???

Pořád na ni musím myslet, kupuji jí kvalitní doplňky a každý den se s ní hraju, aby se cítila dobře a jen, když můj učitel vysloví její jméno, začne mě něco šimrat v břiše, mohla by to být láska?
Doplňuji:
přídávám fotečku, uznejte, není krásná? :)

http://6s.czc­.cz/toshiba-satellite-l505-13d/85166iiaic­f8ran5ibs3aon5e4/o­brazek?size=7

Nejlepší odpověď
Damiana

Krasavice… alespoň známe tvůj typ:-)
Zamilovanost? Tohle je spíš forma fetišismu. Na skutečnou lásku (jako citový vztah) musí být dva (alespoň). Co k tobě „cítí“ „Ona“?

Další odpovědi
hanulka11

to spíš je závislost -než láska

anonym

ocko nepruď a navíc je to v zábavě

bolak

Já myslel že půjde o něco podobného, ale notebook sem netipoval, všechny indicie napovídaly tomu že mluvíš o předkožce.

anonym

Huxo, proboha… I Ty, Brute? To už ale opravdu zaslouží mazat. Lidi, přestaňte blbnout s takovými otázkami.

venkovan

Tak nevím – posadit si ji na klín, tak by mne sice hřála, ale asi by to nebylo to pravé teplo.
No dal bych jí raději k ledu abych z ní nezblbnul a nestloustl.

Alča M.♥

Tak jestli si nevložil blbej odkaz, asi JO! :D Ano, je VELICE nádherná(ý). Otázkou je, co on(a) cítí k tobě. Jestli je pomalá(ý) a každých 5 minut vypadává internet, asi nemáš šanci! :(( Tady je opět názornou ukázkou, když se někdo nudí :D Ale jinak O.K. otázka, viděla jsem i horší! ;D

Lucijej

No.....já mám hezčí Toshibu :P

huxa

hanulka11-a neřadí se zamilovanost mezi nejhorší drogy s nejhoršími a nejdelšími abstinenčními příznaky? :)

huxa

Alča M.♥-díky, taky jsem viděl horší nicky :) občas zlobí, ale to je v každém vztahu :) stačí pohladit, políbit a vše je v pořádku :)