Avatar uživatele
huxa

Jsem zamilovaný???

Pořád na ni musím myslet, kupuji jí kvalitní doplňky a každý den se s ní hraju, aby se cítila dobře a jen, když můj učitel vysloví její jméno, začne mě něco šimrat v břiše, mohla by to být láska?
Doplňuji:
přídávám fotečku, uznejte, není krásná? :)

http://6s.czc­.cz/toshiba-satellite-l505-13d/85166iiaic­f8ran5ibs3aon5e4/o­brazek?size=7

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: huxa

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? aramah, kapka, anonym, Andělé, johana 56, briketka10, Efchen, anonym před 4208 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Krasavice… alespoň známe tvůj typ:-)
Zamilovanost? Tohle je spíš forma fetišismu. Na skutečnou lásku (jako citový vztah) musí být dva (alespoň). Co k tobě „cítí“ „Ona“?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

to spíš je závislost -než láska

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ocko nepruď a navíc je to v zábavě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já myslel že půjde o něco podobného, ale notebook sem netipoval, všechny indicie napovídaly tomu že mluvíš o předkožce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Huxo, proboha… I Ty, Brute? To už ale opravdu zaslouží mazat. Lidi, přestaňte blbnout s takovými otázkami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Tak nevím – posadit si ji na klín, tak by mne sice hřála, ale asi by to nebylo to pravé teplo.
No dal bych jí raději k ledu abych z ní nezblbnul a nestloustl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alča M.♥

Tak jestli si nevložil blbej odkaz, asi JO! :D Ano, je VELICE nádherná(ý). Otázkou je, co on(a) cítí k tobě. Jestli je pomalá(ý) a každých 5 minut vypadává internet, asi nemáš šanci! :(( Tady je opět názornou ukázkou, když se někdo nudí :D Ale jinak O.K. otázka, viděla jsem i horší! ;D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucijej

No.....já mám hezčí Toshibu :P

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

hanulka11-a neřadí se zamilovanost mezi nejhorší drogy s nejhoršími a nejdelšími abstinenčními příznaky? :)

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

Alča M.♥-díky, taky jsem viděl horší nicky :) občas zlobí, ale to je v každém vztahu :) stačí pohladit, políbit a vše je v pořádku :)

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek