martin14

Jsem zamilovaný do celebrity a do nikoho jiného co mám dělat?

Doplňuji:
Do Belly Thorne

Nejlepší odpověď
Džuls

A do ktorej? Len tak, pre zaujímovosť 🙂

Tak ako podľa mňa bolo už určite množstvo ľudí zamilovaných ,,platonicky" do niekoho slávneho, koho nemohli nikdy mať… Keď stretneš tú pravú, tak aj táto zamilovanosť určite opadne a bude to už len obdiv, alebo sympatie 🙂

Další odpovědi
Terryle

Užívej si to, celebrita tě nikdy neodmítne, nezklame, nikdy nebudeš doopravdy doufat a vzápětí nepadneš na pusu. Platonický lásky k celebritám jsou nádherný :o)

hanulka11

neboj, to tě přejde

Drap

Pokud neni jiná možnost, tak se staň taky celebritou.

fablen

Tak musím uznat, že to je moc krásná mladá slečna. Na googlu mi vyjela hromada jejich fotografií.

Asi skoro každý míval v mládí celebritu, do které byl blázen. Pro mě to byl Peter Nagy. Jen v té době nebyl internet a proto se další informace, fotky a kontakty hledaly více obtížně… Hledej v Tvém okolí slečnu, která bude Tvé lásce podobná. Přeji mnoho štěstí.