Jsem vyřízená jako žádost o byt. Jak jste na tom Vy? Nejdem ještě do pelíšků?

Doplňuji:
Dává mi zabrat chřipka. Tři dny s teplotou a teprve včera odpoledne jsem se přestala dusit. Aby hrom bacil ty urputné bacily.

Bylo mi s Vámi moc hezky. Užijte si to a někdy po ránu zase nashle.
Pěknou dobrou noc.

Nejlepší odpověď
terry

Nemohu, mám pořád na klíně toho kocoura 🙂
Doplňuji:
Už můžu domů 🙂.
Dobrou.

Další odpovědi
zzzzz

Přeji dobrou noc. tak zase zítra 🙂

Illines

Dobrou noc Oko,zitra je teke den,me vzala nespavost a jeste se musim ucit tu nesrozumitelnou Skotstinu,za par dnu delam zkousky.