Ilsa

Jsem psychopat?

Už nějakou dobu si všímám, že se chovám jinak než ostatní lidé. Umím skvěle lhát a téměř mistrně manipulovat s ostatními. Jsem arogantní a sebestředná a k lidem necítím žádný soucit. Neumím používat empatii. Bez výčitek svědomí ubližuji lidem a kradu věci. Nikdy jsem si toho moc nevšímala, došlo mi to asi před měsícem, když se zranila jedna moje kamarádka a já jsem byla jediná, kdo jí nelitoval a nesnažil se jí pomoct.
Nevadilo mi to, vnímala jsem to spíš jako výhodu. Teď jsem se ale musela vzdát mé oblíbené zábavy – plánování brutálních vražd náhodných kolemjdoucích. (Začalo se mi to vymykat z rukou – pokoušela jsem se odchytit nějaké malé dítě a vyzkoušet na něm jistou svou teorii o hydroxidu sodném.) Těch myšlenek jsem se zbavila rychle, ale teď se cítím neskutečně prázdně, jako stroj. Často kvůli tomu upadám do depresí.
Je tohle psychopatie? A dá se s tím něco dělat?

Nejlepší odpověď
ten který je

Tak po přečtení prvních čtyř vět,bych ti doporučil nějaké místo ve vládní koalici a po přečtení těch zbývajících,do­poručuji jít se léčit na psychiatrii.

Další odpovědi
briketka10

asi ano plánování brutálních vražd náhodných kolemjdoucích
a pokoušet se odchytit nějaké malé dítě a vyzkoušet na něm
jistou svou teorii o hydroxidu sodném

  • to je vážně dost divné mě by to nenapadlo :(

doporučuji toto : https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=psychia­trick%C3%A9+l%C3­%A9%C4%8Debny+v+%C4%8Dr
Doplňuji:
zakládání dvojtých profilů je tady zakázáno
Ilsa a IlsaAdolfine to svědčí o narcismu..!!

hanny 2

Spíš si myslím,že se tady snažíš o to,abys byla zajímavá a šokovala lidi svým přiznáním.

pusinka50

Nabídni svou fantazii pár časopisům nebo začni psát knihu a buď stejně výřečná jako zde. Možná z tebe bude časem skvělá redaktorka či spisovatelka.

KatkatkaW

Jestli je to pravda, pak doporučuju hledat pomoc jinde než na téhle síti. Každopádně tvůj popis psychopatii, dle mého názoru, docela slušně odpovídá.

KK1

Holka, napiš mi. S tebou bych chtěl mít dvojdomek.

anonym

Dá se s tím něco dělat. Nevymýšlej vymýšlené. Takové případy jsou na netu spousty. Vymysli něco užitečnějšího!

zjentek

mně se naopak zdá, že se době a prostředí nijak nevymykáš. Určitě víš, že se cejtíš jako ryba ve vodě a blázinec ti rozhodně nehrozí ..něco jinýho by bylo, kdybys měla lidi ráda, to bys měla do pakárny celkem dobře našlápnuto
Doplňuji:
ten který je: určitě myslel's přečtení pěti vět

huxa

Jedná se o znaky psychopatie.

Ano, dá se s tím něco udělat, napiš mi zprávu a můžeme si popovídat, v případě zájmu zajít na rande ;)