Avatar uživatele
Ilsa

Jsem psychopat?

Už nějakou dobu si všímám, že se chovám jinak než ostatní lidé. Umím skvěle lhát a téměř mistrně manipulovat s ostatními. Jsem arogantní a sebestředná a k lidem necítím žádný soucit. Neumím používat empatii. Bez výčitek svědomí ubližuji lidem a kradu věci. Nikdy jsem si toho moc nevšímala, došlo mi to asi před měsícem, když se zranila jedna moje kamarádka a já jsem byla jediná, kdo jí nelitoval a nesnažil se jí pomoct.
Nevadilo mi to, vnímala jsem to spíš jako výhodu. Teď jsem se ale musela vzdát mé oblíbené zábavy – plánování brutálních vražd náhodných kolemjdoucích. (Začalo se mi to vymykat z rukou – pokoušela jsem se odchytit nějaké malé dítě a vyzkoušet na něm jistou svou teorii o hydroxidu sodném.) Těch myšlenek jsem se zbavila rychle, ale teď se cítím neskutečně prázdně, jako stroj. Často kvůli tomu upadám do depresí.
Je tohle psychopatie? A dá se s tím něco dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Tak po přečtení prvních čtyř vět,bych ti doporučil nějaké místo ve vládní koalici a po přečtení těch zbývajících,do­poručuji jít se léčit na psychiatrii.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

asi ano plánování brutálních vražd náhodných kolemjdoucích
a pokoušet se odchytit nějaké malé dítě a vyzkoušet na něm
jistou svou teorii o hydroxidu sodném

  • to je vážně dost divné mě by to nenapadlo :(

doporučuji toto : https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=psychia­trick%C3%A9+l%C3­%A9%C4%8Debny+v+%C4%8Dr
Doplňuji:
zakládání dvojtých profilů je tady zakázáno
Ilsa a IlsaAdolfine to svědčí o narcismu..!!

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?annas Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Spíš si myslím,že se tady snažíš o to,abys byla zajímavá a šokovala lidi svým přiznáním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nabídni svou fantazii pár časopisům nebo začni psát knihu a buď stejně výřečná jako zde. Možná z tebe bude časem skvělá redaktorka či spisovatelka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KatkatkaW

Jestli je to pravda, pak doporučuju hledat pomoc jinde než na téhle síti. Každopádně tvůj popis psychopatii, dle mého názoru, docela slušně odpovídá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KK1

Holka, napiš mi. S tebou bych chtěl mít dvojdomek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dá se s tím něco dělat. Nevymýšlej vymýšlené. Takové případy jsou na netu spousty. Vymysli něco užitečnějšího!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

mně se naopak zdá, že se době a prostředí nijak nevymykáš. Určitě víš, že se cejtíš jako ryba ve vodě a blázinec ti rozhodně nehrozí ..něco jinýho by bylo, kdybys měla lidi ráda, to bys měla do pakárny celkem dobře našlápnuto
Doplňuji:
ten který je: určitě myslel's přečtení pěti vět

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Jedná se o znaky psychopatie.

Ano, dá se s tím něco udělat, napiš mi zprávu a můžeme si popovídat, v případě zájmu zajít na rande ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek