Jsem psychopat?

Už nějakou dobu si všímám, že se chovám jinak než ostatní lidé. Umím skvěle lhát a téměř mistrně manipulovat s ostatními. Jsem arogantní a sebestředná a k lidem necítím žádný soucit. Neumím používat empatii. Bez výčitek svědomí ubližuji lidem a kradu věci. Nikdy jsem si toho moc nevšímala, došlo mi to asi před měsícem, když se zranila jedna moje kamarádka a já jsem byla jediná, kdo jí nelitoval a nesnažil se jí pomoct.
Nevadilo mi to, vnímala jsem to spíš jako výhodu. Teď jsem se ale musela vzdát mé oblíbené zábavy - plánování brutálních vražd náhodných kolemjdoucích. (Začalo se mi to vymykat z rukou - pokoušela jsem se odchytit nějaké malé dítě a vyzkoušet na něm jistou svou teorii o hydroxidu sodném.) Těch myšlenek jsem se zbavila rychle, ale teď se cítím neskutečně prázdně, jako stroj. Často kvůli tomu upadám do depresí.
Je tohle psychopatie? A dá se s tím něco dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak po přečtení prvních čtyř vět,bych ti doporučil nějaké místo ve vládní koalici a po přečtení těch zbývajících,doporučuji jít se léčit na psychiatrii.

Další odpovědi:

Zlatý

asi ano plánování brutálních vražd náhodných kolemjdoucích
a pokoušet se odchytit nějaké malé dítě a vyzkoušet na něm
jistou svou teorii o hydroxidu sodném

- to je vážně dost divné mě by to nenapadlo :(
doporučuji toto : https://www.google.cz/…
Doplňuji:
zakládání dvojtých profilů je tady zakázáno
Ilsa a IlsaAdolfine to svědčí o narcismu..!!

Zlatý

Spíš si myslím,že se tady snažíš o to,abys byla zajímavá a šokovala lidi svým přiznáním.

Stříbrný

Nabídni svou fantazii pár časopisům nebo začni psát knihu a buď stejně výřečná jako zde. Možná z tebe bude časem skvělá redaktorka či spisovatelka.

Pokročilý

Jestli je to pravda, pak doporučuju hledat pomoc jinde než na téhle síti. Každopádně tvůj popis psychopatii, dle mého názoru, docela slušně odpovídá.

Pokročilý

Holka, napiš mi. S tebou bych chtěl mít dvojdomek.

Zlatý

Dá se s tím něco dělat. Nevymýšlej vymýšlené. Takové případy jsou na netu spousty. Vymysli něco užitečnějšího!

Zlatý

mně se naopak zdá, že se době a prostředí nijak nevymykáš. Určitě víš, že se cejtíš jako ryba ve vodě a blázinec ti rozhodně nehrozí ..něco jinýho by bylo, kdybys měla lidi ráda, to bys měla do pakárny celkem dobře našlápnuto
Doplňuji:
ten který je: určitě myslel's přečtení pěti vět

Stříbrný

Jedná se o znaky psychopatie.

Ano, dá se s tím něco udělat, napiš mi zprávu a můžeme si popovídat, v případě zájmu zajít na rande ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.