Siara

Je tu někdo na stejné vlně?

Jsem psychopat a zajímalo mě, jestli tu není někdo, kdo je na tom stejně nebo podobně. Nějaký kolega sociopat/psychopat nebo kolegyně sociopatka/psycho­patka. Ze svého širokého okolí znám jen jednoho sociopata, a i toho se mi daří úspěšně oklamávat. Napište klidně do zpráv. Ptám se ze zvědavosti.

Odpovědi
huxa

Z tvého textu mi vyplývá, že mezi sociopatem a psychopatem máš velmi malou hranici, ovšem je mezi nimi veliká propast. Sociopat je většinou někdo nevyrovnaný, znechucený společností, lidmi kolem, psychopat je člověk postrádající empatii a jinak se u něj projevují pocity, mělo by jich být přes 1%.

jáára

já sem. -se.ou mě lidi.