Jsem pořád unavená. Spím. Bolí mě noha, je oteklá, červená, mám křečové žíly.

nechybi mi treba zelezo?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dojděte si na cévní- pokud je noha oteklá ,můžete mít zánět žil. Nenechala bych to jen tak a hlavně se neléčila jen od oka…mohla byste taky dostat trombózu a to není legrace

mě když noha bolí tak naopak spát nemohu

Další odpovědi
hanny 2

To si běžte rychle k doktorům pro prášky,zřejmě dostanete antibiotika.Já jsem osobně nepřítel jakékoliv chemie z lékárny,ale u Vás to bude asi nutné.Únava s tím nemusí nutně souviset,koncem zimy ji pociťuje většina lidí.