Pokročilý

Jsem pirát?

Když stahuju na uložto, jsem pirát? To mě celkem zajímá, jelikož spousta lidí tam bezhlavě stahuje vše možné (nejsem výjimkou). Mám tam zaplacený i kredit. Můžou mě postihnout nějaké postihy?

PS: Umím využívat našeptávače, ale tam podobná otázka PŘESNĚ na piráta není.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Za stahování zatím pokuta nehrozí. ZATÍM mohou u nás postihovat jen za sdílení...

Další odpovědi:

Zlatý

jak za co treba za software ktery je placeny tak ano ....kdyz nahravas tak take ..stahovani se tak nejak toleruje ..
Doplňuji:
mas ucet zde ?...a andgazujes se tam nejakym zpusobem smyslis podobne ??...http://www.pirati.cz/ pokud ano tak asi pirat budes ...:D

Bronzový

Nejsi pirát, jsi kriminálník a zavřou tě až zčernáš! Možná tě i popraví na místě bazukou! Nee, dělám si prču ;)
Ale při používání například nelegálního software (programy, hry) se stáváš trestně postižitelným. Když tě někdo udá, tak máš po srandě, protože ČPU udání řešit musí. Ono to u soukromých osob ale tak velké nebezpečí není. Pokud ovšem nejsi nešikovný masový uploader, který to dělá pro peníze z provizí na shareserverech. Po nich v poslední době jde ČPU jako slepice po flusu. Ale pokud sem tam uploadneš nějaký filmek, stáhneš pár dalších, prostě nijak nevyčníváš extrémní aktivitou na poli warezu, tak se není většinou čeho bát ;)

Stříbrný

Pirát seš, ale trestné to u nás pokud vím není ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.