rrihamirek1

Jste pirati?

Stahujete?

Odpovědi
ozzius

Pokud vím, tak stahování nelegální není (Enife)
A já stahuju vše co se dá, dále pokud se mi to líbí, tak po té si to i koupím, ale nemám potřebovu investovat do něčeho nevyzkoušeného

anonym

V jednom kuse stahuju filmy, takže jsem velká pirátka 🙂

Enife

Ne. Nemám potřebu něco nelegálně stahovat.

anonym

Ano , včera jsem stahoval Autobazar Monte Karlo (6 dílů ) – proto že se koupit nedá , a dneska chci pokračovat ale již na Uložtu není , tak dnes již nejsem pirát .

Lgee

Na hudbu mám yt , na filmy taky a TV, a hry si kupuju protože nic skoro nehraju tak mě dva tisíce za půl roku za 1–2 hry nevytrhnou

marci1

Ještě ne, ale budu na plese. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2016/12/­27/WDKPO.jpg