Co je stahováním ve velkém ? Jaké množství filmů to je?

Někdo si stáhne 30 filmů za měsíc (na každý den jiný) a jen si je nechá na disku a někdo jiný jich stáhne taky 30 a navíc je sdílí a prodává na DVD. Kdo je větší pirát?

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud si stáhneš jeden film 30 krát a ty další taky tak už to znamená,že to určitě nechceš pro svou potřebu ale že to budeš někam prodávat tomu se pak právě říká pirátství

Další odpovědi
SajmonModer

Proč by někdo 30 krát stahoval stejný film?? Co to je za blbost? Stáhnu ho jednou a když už tak, tak ho 30 krát vypálím a prodám, jestli jsem pirát, ne?

umrlec

Ten kdo si je nechá na disku není pirát vůbec (pozor, neplatí pro filmy, které ještě u nás nebyly v kinech, ty je nelegální stahovat). Pokud je tedy nestahuje přes torrent. Ten kdo sdílí a prodává cokoliv, co mu nepatří, pirát je.