Jsem nemocná a hrozně se nudím. Co mám dělat, když ležím v posteli a nemůžu ven?

Doplňuji:
Děkuji všem co my dali dobré rady.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Spát, číst, něco se učit, pustit si film, telefonovat, nebio si kup omalovánky a vybyrvuj si.

Další odpovědi:

Stříbrný

Ještě dodám masturbaci. Uvolníš se u toho, uvolňují se u toho různé hormony-hlavně oxytocin-"hormon štěstí", zbavuješ se u toho i tuku, vrásek, deprese, stresu a dokonce je i vědecky potvrzené, že se díky tomu zbavuješ nemoci a zlepšuješ imunitu.

Pokročilý

můžeš si pustit film, poslouchat muziku, číst si, chatovat s kamarády nebo jen tak surfovat po netu... předpokládám že učit se Ti nechce :D

Nejlepší podle mě je (pokud máte mobil s Amdroidem) si do něj stáhnou různé aplikace a hrát hry na mobilu popř notebooku. Jinak je dobré číst si, koukat na filmy (to co tu již zaznělo) nebo prostě spát :D.

Bronzový

Lenin by ti řekl: Učit se, učit se, učit se!
Doplňuji:
Hlavně gramatiku

Zlatý

a nenudíš se tak trošku doma, i když jsi zdravá a nejsi zrovna venku? Zkrátka dělej to, co vždycky ,)

Stříbrný

tak jdi na skype s kámošema, uč se, čti si, nebo si lakuj nehty :-D, dokonce nasysli si do pelechu starý fotky, nebo si něco piš, třeba denníček :-), do něj můžeš i kreslit, co já vím, nebo vyšívej do výbavy...

Diskuze k otázce

Zlatý

fcoop

Pan huxa je zřejmě docela vyhládlý. Asi se už vážně blíží jaro. Svoji radu by měl aplikovat na sobě,neměl by tolik času na psaní takových hovadin a přišel by na jiné myšléééénky.

Zlatý

quentos

hovadin? vždyť má pravdu. Už jste masturbaci někdy zkusil?

Zlatý

fcoop

guentosi,guentosi - poraď - kde tak silnou marjánu sháníš?
A do toho,jak masturbuji,nebo nemasturbuj ti NAŠTĚSTÍ vůbec nic není. Věnuj se své a hlavně - nech si to pro sebe,nádobo plná zdraví.

Zlatý

annas

Ad Huxa, tenkrát jsem bod dala nedopatřením. :-))

Zlatý

Andělé

:-D)))))

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.