Jsem mamánek, co s tím?

Potřebuju poradit. Jsem hroznej mamánek, asi vím, co se mi stalo =(.....když jsem byla malá, nemohli jsme se ségrou nikdy jezdit za babičkou samy, jednou jsem tam byla a bylo to fajn, ale od té doby to nešlo :(. Byla jsem na ŠvP, kde jsem si to hrozně vytrpěla a nedokážu se toho zbavit. Jak se toho mám zbavit? V 7.třídě máme jet na lyžák a já se tam hrozně těším a chci tam jet, ale jak?? Když bez mamky nevydržím ani dva dny. Přes den jsem v pohodě, ale přijde to na mě vždycky k večeru. Co s tím? Prosím poraďte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Neboj, nejsi sama :D Taky se mi trošku rozostří vidění, když musím odjet a mamka mi mává :) Ale to tě přejde - zabavíš se a ani se nenaděješ a budeš spát! :)
Zkus se třeba s maminkou domluvit,že ti každý den v určitou hodinu na večer zavolá a uvidíš, že za chvíli tě bude telefon vytrhovat ze zábavy! :) Nesmíš se hlavně bát a říkat: jasně, stejně to nevydržím, protože si to tak vsugeruješ! Takhle by si přišla o spoustu zážitků, které jinde než ve škole a se spolužáky nezažiješ! :)

Další odpovědi:

Bronzový

Až půjdeš na střední a pak možná na výšku, tak se tvůj pocit závislosti postupně vytratí sám, tím jak se dostaneš do víru života. Ale pokud je pro tebe důležité v tomto smyslu se osamostatnit už teď, kvůli tomu lyžáku, tak trochu trénuj: zajeď teď o prázdninách třeba k příbuzným a trochu tam pobuď... třeba se takto otrkáš :-)

Emms. To se mi stává taky, když jsem bez mámy, večer se mi začne stýskat. Musíš to zvládnout. Na lyžáku budeš mít kámošky a když se zabavíš a nebudeš na to myslet, je to ok. Neboj, ono tě to přejde.

Bronzový

Já tohle měla podobný, mamka je moje nejlepší kamarádka, byla jsem na ní dost závislá, ale vadilo mi to. Takže jsem se v 18 sebrala a nastěhovala k příteli... Bydlíme spolu už rok a nějaký ten měsíc a pomalu a jistě se ta pupeční šňůra přetrhla.. :o)

lyžák...hmmm.... já se obával stejné věci a navíc sme tam byli bez netu :(
ale nic si z toho nedělej, jeď tam a hezky si to užívej, nepotřebuješ mít ve třídě ani kamarádky, ale jen to, že si to tam užiješ stojí za to opustit již vyjeté koleje.
Hlavně si z toho potom nic nedělej, jinak by ses mohla zasnít a někam nabourat :/

Emms,hrozně ráda čtu,že někdo má takhle krásný vztah s maminkou.Neboj se ničeho,jeď,v době mobilů s mamkou budeš vlastně pořád.Ono na druhou stranu není dobré se vyčleňovat z kolektivu,tvoří se v něm mnohdy přátelství na celý život.Ostatní spolužáci budou mít určitě krásné vzpomínky,budou si o nich vyprávět,jen ty bys byla stranou dění.Jen jeď .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.